Nagranego DVD na kompie nie odtwarza stacjonarne

Czy ktoś wie jakich płyt użyć lub jak nagrywać płyty DVD, aby stacjonarne odtwarzacze DVD takie jak Panasonic lub Philips odtwarzały to nagranie. Przy zwykłych niefirmowych odtwarzaczach nie ma takiego problemu.

Ja nagrywam na Verbatim ale to i tak jest loteria niektóre stacjonarki radzą sobie praktycznie z plusami jak i minusami ale nie jest to rególa poprostu musisz wybadać który jakie płyty odtwarza (minus lub plus)aż dziwne że tani sprzęt nie ma problemu nawet z tanimi nośnikami i nie ważne czy to bedzie plus czy minus.

Wszystko zależy czy twój odtwarzacz stacjonarny odtwarza płyty dvd plusy czy minusy.Najlepiej aby odtwarzał oba systemy.Nic nie napisałeś na ten temat.Ja używam przeważnie płyteki tdk do nagrywania.

Co do programów do nagrywania możesz używać nero lub clone dvd2.Niestety po okresie testowym musisz za nie zapłacić.

A jak nagrywałeś to DVD, że stacjonarny Ci nie odtwarza? Jaki format zapisu wybrałeś?

Pliki o jakim rozszerzeniu nagrywałeś?

Odtwarzacze z wyżzej półki nie łapią np. plików zakodoowanych w xvid, dvix.

Dzięki wszystkim za rady. Wszystkie są dobre. Powiem wam, że nagrywałem na płytach TDK, Verbatim i z plusem i z minusem, rozszerzenie oczywiście żadne xvid ani dvix tylko typowe dvd TS. Programy jakich używam do nagrywania to Nero, Clone i Pinacle Studio 9. Może ktoś z was wie jakie płyty w ogóle lubią odtwarzacze Panasonic i Philips. Wszystkiego najlepszgo w Nowym Roku życzę wszystkim co próbowali i będą próbowali mi pomóc. Cześć