Nagranie DVD-Video z 2xAvi na Viscie

Mam 2pliki avi po prawie 700 mb, chce je scalić (nie da się tego zrobić virtualdubem, przynajmniej próbowałem) bądź od razu prze konwertować do formatu DVD-Video po czym nagrać na jedną płytę DVD aby można to było odtworzyć w odtwarzaczu DVD. Całość chce przeprowadzić na Viście bo tego systemu operacyjnego używam. Jak to zrobić w możliwie jak najłatwiejszy sposób, jakiego oprogramowania użyć ?

Zaznaczam, że mój Nero 7 Essentials nie wspiera nagrywania DVD-Video.

krótki poradnik napisany prze ze mnie jak to zrobić iest tu na dobrych programach znajdz w dziale nagrywanie płyt dvd program ashampo burning studio 2009 wejdz w komemtarze do programu zobacz komentarze ok 60 napisane przez tomasz65 dowiesz sie troche to jest pod viste 32, jak masz pytania to pisz.

Znalazłem, niestety to trochę skomplikowane a mnie chodziło aby zrobić wszystko 1-2 programami a nie bawić się (mogą to być płatne programy tylko podajcie nazwę a i program ConvertXtoDVD nie nagrywa mi płyty więc on, odpada (tak samo jak nie robi obrazu ISO zresztą…)

EDIT: uff…poradziłem sobie z tym tylko, że gorzej będzie jak będe coś przerabiał co będzie wymagało dodania napisów do Video ._.