Nagranie linuxa

nie moge nagrac linuxa, zarowno w nero jak w deepburner gdy wybieram opcje zeby nagrac iso to potem jak mam wybrac co do nagrania to mi tylko pokazuje foldery, a jak wezme all files to widze ale moge wybrac tylko jeden plik. co mam robic??

masz to w formie obrazu ISO?

odpal nero i

menu plik -> nagraj plik obrazu -> wybierz plik iso i nagraj to na plytke.

ja sciagnełem z domowej stronki ten jakis obraz iso, był on spakowany rarem wiec go rozpakowałem, w nero jak biore te opcje to mi tylko pokazuje foldery i nic wiecej

to jest jest jakis osobny plik gdzie on jest

mam jeszcze takie cos ze jak w nero zmienie zeby odczytywał nrg, iso, cue to wtedy widzi mi te pliki sciagniete, zapakowane to moze je trzeba nagarc

piotrekjunior - twój post jest zbędny :expressionless:

Plik który ściągnąłeś jest obrazem iso i niepotrzebnie go rozpakowywałeś po prostu nagraj go na płytkę.

no własnie wziełem nagrałem rozpakowane na płytke tak jak sie normalnie nagrywa jakies dokumenty, reset kompa płytka mi sie nie zbotowała ale pozniej mi sie otworzyła(mam xp) i wywaliło mi tabelke dotyczace linuxa było m.in. czy chce azinstalowac linuxa wiec trzeba nagrac nierozpakowane

Komputer nie uruchomił ci się z płyty poniewż musisz ustawić w biosie bootowanie z cd-rom.

dzieki

To nie wystarczy. Płyta musi być odpowiednio nagrana.

@kornik13

Po otwarciu DeepBurnera wyświetla się okno Wybierz typ projektu. Wybierz Nagraj obaz ISO, podaj ścieżkę do obrazu i nagrywaj.

juz gra nagrałem na probe na cd rw i mi sie ładnie zabootowała i wsio gra bardzo dziekuje za pomoc za kilka godzin bede w innym świecie, napewno lepszym świecie, w świecie Linuxa :smiley: (jak se siadziałem na tronie to se wymysliłem)

No nie wiem, czy się tak szybko wprowadzisz. Tak na oko zajmie Ci to z tydzień. :slight_smile:

O! Pochodzisz z rodziny królewskiej? :smiley: