Nagranie płyty z vistą

Jak w nero 7 nagrać plik z windowsem vista na płyte ale tak aby można byłą nagrac wondowsa viste prosto z płyty?prosze o jaknajszybszą odpowiedź.

nagraj obraz iso używając opcji nagraj obraz na płyte

Dzięki! !!

Ty wybierasz wersję systemu a nie procesora. Procesor jest 64 bitowy i to się zgadza zaś Windows XP na Twoim komputerze zapewne jest w wersji 32 bitowej.

A można z poziomu xp’ka zainstalować viste?Mi normalnie okno instalacji sie wyświetla ustawiam gdzie zainstalować i sei instaluje można tak?

Można…

Dobra nagrałem tą viste tylko jak botuje płyte wyskakuje jaką wersje zainstalować wybieram x84 pisze “loading windows files” jak sie skończy ładować to wyskakuje cały czarny ekran z napisam Microsoft Corporation i mały pasek jakby system sie już ładował i od nat przechodzi tak jak w win xp kiedy sie ładuje i on tak przechodzi i nic sie niedzieje!Co mam zrobić?

ten cały czarny ekran z tym napisem, to ekran bootowania, ile tak ci się ładuje ?? ile min ?

z kąd ściągnięta vista ? jaki build ?

Niewiem ile sie boouje bo kiedyś soe bootował 10 min to straciłem cierpliwość i zrobiłem reseta. A ile to tak sie ma bootować? Albo daj mi linka do innej visty ta może jest uszkodzona…

:hahaha: zabawny jesteś, to nie to forum, i odpowiedz na pytanie :

A co co śmiesznego powiedziałem? Przecież można było sciągać viste beta.

Niepamiętam skąd sciągłem bo to było już z 3 tygodnie temu ale teraz zainstalować chciałem bo mam nowy dysk a na tamtym niemiałem miejsca. Chyba rc1 niewiem jaki build…

To pomoże mi ktoś ile to może sie tak bootować?

to

nikt ci linka do visty nie popda, bo już jej ściagnąć nie można, program ctp został zakończony

No dzisiaj bootowało mi sie 2 godz i nic…

Pomoże mi ktoś?

sumy kontrolne sprawdziłeś ?

Nie a gdzie to sprawdzić?

http://www.asseq.pl/modules/xoopsfaq/index.php?cat_id=1

Dobra Sprawdziłem sumy kontrolne i mam takie coś:

sumykontrolneen2.th.jpg

czyli obraz płyty ściągniętej jest ok, może problem ezy po stronie sprzętu … mam jeszczejedno pytanie, na której partycji chcesz instalować vistę, i ile ma ona giga ?

Na partycji D ma ona 110GB a wolnego 100GB

Mój sprzęt napewno spełnia wymagania visty…

A teraz inne pytanie czy jest rużnica między wypaleniem DVD a nagraniem obrazu DVD?

nie, nie ma różnicy :slight_smile: