Nagrywa bez dzwięku

Witam

Mam następujący problem z kartą telewizyjną. Jak chce coś nagrać to obraz nagrywa sie normalnei jedak jak odtwarzam to nie słysze dzwięku. Jak by nagrało się bez dzwięku. Mam kartę Winfast XP TV 2000 expert. Co należy ustawić aby nagrywało z dzwiękiem. Pozdrawiam

do zgrywania obrazu+dzieku z kart TV polecam program VirtualVCR w prpgramie jest mozliwośc wyboru kodeku dla dzwieku i obrazu.

żeby nagrywało z dźwiękiem klikasz dwa razy na ikonce głośnika w zasobniku i jak sie otworzy to wybierasz opcje a tam klikasz we właściwości. Później klikasz w “ustaw głośność dla” i tam wybierasz nagrywania i tam klikasz ok. Jak sie pojawi to zaznaczasz wejscie liniowe i ustawiasz głośnośc nagrywania.

Do zgrania samego dzwieku polecam program GoldWave.

Ale forumowicz chce chyba zgrać obraz razem z dźwiękiem (z tunera tv)

Chez - musisz mieć złe ustawienia na kompie… Gubisz się przy podstawach ;). Najpierw sprawdź co obsługuje Twoja karta telewizyjna, dopiero potem ustaw ten sam odbiornik na kompie i powinno ładnie chodzić. Jeszcze możesz popodgłaszać na kompie wszystko na fula (amatorsko), żebyś nie miał problemów typu, że za cicho jest dźwięk.

Moi drodzy - to nie chat

1 OT ==:> Out

bartekn77 - Ja mam tak ustawione i nadal nie ma dzwięku podczas odtwarzania.