Nagrywałem film z Camtasia Studio, ale po przekroczeniu limitu nagrania, to co nagrywałem zniknęło

Nagrywałem niedawno film z Camtasia Studio 2.

Niestety prawdopodobnie nagrywałem zbyt długo gdyż, recorder zaczął nagrywać od początku. 

Czytałem gdzieś, że to co się nagrało zostało zapisane w jakimś formacie, ale nie wiem w jakim i gdzie mam szukać tego pliku.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc lub przekierować w miejsce, gdzie byłyby odpowiedzi na moje pytania?

Plik01 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

Sprawdź w ustawieniach, tam gdzieś pewnie będzie zapisana ścieżka do pliku.

Bardzo proszę o więcej informacji jeśli takie się znajdą. 

Po prostu zbyt długo nagrywałem film, a jak gdzieś  czytałem w starszych wersjach Camtasia są ograniczenia co do wielkości nagrywanego pliku i właśnie dlatego po pewnym czasie mój nagrywany film crashed i nie wiem gdzie i w jakim formacie go szukać :frowning: