Nagrywam film na dvd bez głosu

Witam, może mi ktoś pomódz , otóż nagrywam filmy dvd ale nagrywa mi się bez głosu, już pare płytek zmarnowałąm i nic, głosu na przegranych filmach nie ma:(

prosze o pomoc

Moze masz cos z kodekami??

Ściagnij ALLplayera i zaktualizuj wszystkie kodeki moze wtedy bedzie glos?? !!

no tak ale na odrtwarzaczu dvd przy telewizoże nie ma też głosu

Złączono Posta : 13.12.2005 (Wto) 15:13

ale to nie chodzi o odtważacz na kompie bo tu mam głos tylko jak film się nagra na płytke dvd to się nagra bez głosu

Podaj więcej informacji. Jakim programem próbujesz wypalić płytkę DVD z filmem i jak to robisz? Czy chcesz zrobić kopię z innej płyty DVD czy wypalasz z jakiś plików na dysku? Opisz dokładniej swój problem.

wypalam z wgranych filmów na dysku a filmy sa divx , używam nero 3

Jeśli już to tworzysz własne DVD-Video w programie Nero Vision. Tak myślę. Jest tam kreator i nie sposób się pomylić. Sprawdź te wypalone płyty na innym kompie, może faktycznie nie masz kodeków audio? Może masz błąd w aplikacji Nero? Używam Nero Vision i nie miałem nigdy problemów, aby materiał wejściowy był ze ścieżką audio a na wyjściu audio nagle “zginęło”.

a jakie to by musiały być kodeki audio? no ale czy też by nie było głosu na standardowym dvd przy telewizorze? czy jak się nie ma tych kodeków to nagrywa się na płytce bez głosu? bo na fimach zapisanych w komuterze jest głos

Poczytaj ten artykuł:

http://www.divx.howto.pl/index.php?modu … e&pageid=6