Nagrywanie DvD 1% i stoi

Więc tak jak w temacie, gdy chcę nagrać płytę DvD-r lub jakąś inna niby sie nagrywa tylko, że wyskakuje 1% i dalej nie idzie czekałem ponad godzinę i nic patrzyłem różne nośniki i nic, co może być nie tak??

Moze wina systemu? Próbowałes robic reinstall systemu?

Popatrz czy dobrze mas podłaczona nagrywarke, czy kable sie nie obluzowały. Zapomniałes powidziec czy dzieje ci sie tak od zawsze czy dopiero teraz masz problemy z nagrywarka.

System mam dopieor 1 mieśąć.nagrywarka dobrze podłączona bo nagrywa cd, dzis pierwszy raz próbowałem nagrac dvd i nic :?

Czy masz cos podłaczone do kabla z nagrywarka?

Jesli tak to sprobuj odłaczyc i sprawdz czy nie ma roznicy. Jesli to nie pomoze to stosuj sie do tego co napisałem wyzej.

Nie mam nic podłączone a formata robię na komputerze taty to u niego sprawdzę :mrgreen:

W jakim programie nagrywasz płytę ?

Próbowałem w nero 6 i w nero 7 demo i w alcocholu albo w innych dostępnych na portalu i nic.

A przeinstalowanie programów może pomoże ?

Właśnie to robiłem i nic :evil:

Jeżeli jest na gwarancji to zanieś do sklepu

Dobry pomysł tylko te rz wtedy bym musiał odać cały komputer bo była z komputerem

:frowning: no nic b en de musiał sie przemęczyć

Może znajdziesz coś tutaj

http://forum.cdrinfo.pl/search.php?searchid=919787

Sprawdź jeszcze kontrolery IDE/ATA ATAPI czy pracują w trybie DMA

Można spróbować zaktualizować firmware, ale sprawdź czy gwarancja na to pozwala.

jezeli kolega pisze za ma na gwarancji a @robrock dajesz mu dobre rady typu firmware dla jego CDROM’u to moze sie pozegnać z gwarancją :!: :!: :!:

@Kamilek123 :

:arrow: sprawdz na jakim knale pracuje twój sprzet :?:

:arrow: docisnij tasme sygnałowa

:arrow: zainstaluj ASPI dla XP

:arrow: podgląd zdarzeń start-> uruchom-> eventvwr.msc

Przecież kamaa napisałem