Nagrywanie dzwięku z komunikatorów głosowych


(Danielson) #1

Witam wszystkich tu obecnych.

Szukąjąc rozwiązania mojego problemu natrafiłem na taki sam problem na jednym z innych for, dlatego też nie bede się rozpisywał tylko wkleje to co jakiś kolega z ofrum napisał ponieważ nie dostał odpowiedzi a ja mam identyczny problem wiec wkleje jego wypowiedz. Proszę o pomoc :slight_smile:

" Witam!

Mam taki problem ...

Mianowicie chciałbym nagrać swoje rozmowy na skype.

Jak wiadomo skype przestawia nagrywanie na mikrofon. Więc jak włącze dowolny zwykły program do nagrywania audio to nagra się tylko to co ja mówie, a ja bym chciał nagrać też to co mówi 2 osoba . Jeden sposób jest taki (którego używałem do tej pory) - przestawienie nagrywania na MIX STEREO (w przypadku mojej dźwiekówki - AC97) wtedy nagrywa się wszytko co dzieję się na kompie, ale jest minus bo druga osoba też wszystko to słyszy, czyli powstaje echo.

Więc proszę was o pomoc.

Pewnie znaci jakiś program, który by mi pomógł. Gdyby tak było proszę również o krótki instruktaż jak dany program użyć w moim przypadku.

Dzieki z góry

"

forum idg

Dzieki wszystkim.


(Mayster X) #2

może zobacz tu

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=82938

oraz

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75146

... :slight_smile:


(Jastasz46) #3

http://www.powergramo.com Znakomity program, integruje się ze skype, ładowanie przy starcie systemu lub ręcznie, pliki dźwiękowe w formacie wav lub ogg. Wypróbuj, będziesz zadowolony.