Nagrywanie dzwieku

Chcialem nagrac dzwiek ze strony do pliku wav, mp3. problem w tym ze jak przyloze mikrofon do glosnika to jest slaba jakosc i jest cichy. czy jest jakis program co nagrywa odtwarzany dzwiek co przechodzi do wyjscia audio ? Jezeli tak to jakas nazwa,link, bym prosil. z gory dzieki

Ja do nagrywania używam programu Goldwave …jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :roll:

a ja używam audacity (do pobrania na dobreprogramy.pl - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=52&id=662) i tez sobie chwale :smiley:

Jest taki prosty sposób żeby dobrze nagrac dźwięk ze strony. Wystarczy w opcjach nagrywania (tam gdzie jest głośniczek w trayu) zamiast źródła nagrywania z mikrofonu ustawic jako źródło wave czy cos o podobnej nazwie, wtedy wszystko co słyszysz z głośników możesz nagrac. np. Goldwave’em lub innym programem tego typu. Pamiętaj aby wyłączyc inne dźwięki systemowe, żeby przypadkiem nie nagral się dźwiek jakiegos komunikatu.

Sledzik twoj pomysl najbardziej mi odpowiada ale niestety nie dziala ;/ Moze jakies konkretniejsze informacje? jak ustawic prog (goldwave,audacity) co ustawic w ustawieniach karty dzwiek/mikrofonu? Chodzi mi o to zeby zgrac dzwonki ze strony jamba.pl do pliku mp3

Tak jak napisał Sledzik15 jako źródło nagrywania ustawiasz “Miks stereo” i zgrywasz sobie audacity lub goldwave lub Harddisk Ogg. W ten sposób możesz zgrać każdy dźwięk odtwarzany na kompie (np. : dźwięki systemowe, z filmu, strony www, animacji flash itd.).

ja to robie tak, że łaczę kablem z koncowkami 3,5 mm (minijack) wyjscie audio z wejsciem mikrofonu

P.S.na wyjsciu audio mam rozdzielacz-jeden kabel idzie do glosnika drugi do wejscia mikrofonu

lanlin dzieki. chula az milo. teraz moge miec kazdy dzwonek w swoim telefonie. thx