Nagrywanie dzwieku

(Pawelrosol) #1

Chcialem nagrac dzwiek ze strony do pliku wav, mp3. problem w tym ze jak przyloze mikrofon do glosnika to jest slaba jakosc i jest cichy. czy jest jakis program co nagrywa odtwarzany dzwiek co przechodzi do wyjscia audio ? Jezeli tak to jakas nazwa,link, bym prosil. z gory dzieki

(adpawl) #2

Ja do nagrywania używam programu Goldwave …jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :roll:

(Crazyworld82) #3

a ja używam audacity (do pobrania na dobreprogramy.pl - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=52&id=662) i tez sobie chwale :smiley:

(Sledzikpl) #4

Jest taki prosty sposób żeby dobrze nagrac dźwięk ze strony. Wystarczy w opcjach nagrywania (tam gdzie jest głośniczek w trayu) zamiast źródła nagrywania z mikrofonu ustawic jako źródło wave czy cos o podobnej nazwie, wtedy wszystko co słyszysz z głośników możesz nagrac. np. Goldwave’em lub innym programem tego typu. Pamiętaj aby wyłączyc inne dźwięki systemowe, żeby przypadkiem nie nagral się dźwiek jakiegos komunikatu.

(Pawelrosol) #5

Sledzik twoj pomysl najbardziej mi odpowiada ale niestety nie dziala ;/ Moze jakies konkretniejsze informacje? jak ustawic prog (goldwave,audacity) co ustawic w ustawieniach karty dzwiek/mikrofonu? Chodzi mi o to zeby zgrac dzwonki ze strony jamba.pl do pliku mp3

(lanlin) #6

Tak jak napisał Sledzik15 jako źródło nagrywania ustawiasz “Miks stereo” i zgrywasz sobie audacity lub goldwave lub Harddisk Ogg. W ten sposób możesz zgrać każdy dźwięk odtwarzany na kompie (np. : dźwięki systemowe, z filmu, strony www, animacji flash itd.).

(Crazyworld82) #7

ja to robie tak, że łaczę kablem z koncowkami 3,5 mm (minijack) wyjscie audio z wejsciem mikrofonu

P.S.na wyjsciu audio mam rozdzielacz-jeden kabel idzie do glosnika drugi do wejscia mikrofonu

(Pawelrosol) #8

lanlin dzieki. chula az milo. teraz moge miec kazdy dzwonek w swoim telefonie. thx