Nagrywanie ekranu komputera

Ma spełniać następujące kryteria:

-nagrywanie mikrofonu

-przybliżanie wycinka ekranu podczas nagrywania

-różne animacje

-start/stop skrótami klawiszowymi

-język Polski (opcjonalne)

Nie wiem czy spełnia wszystkie Twoje wymagania, ale ja korzystałem kiedyś z Bandicam i byłem zadowolony.

Twoje kryteria spełnia Ashampoo Snap 6 - czasem można go kupić za grosze.

Ale nie polecam tego programu, to jakieś totalne badziewie - ramu i procka żre tyle, że nic nie da się robić.

Czasem działa normalnie 3 minuty filmu z dźwiękiem zajmuje ok 12 MB, to jest wynikiem niezwykłym.

Sam szukam programu do nagrywania i jedyne co znalazłem to darmowy Microsoft Expression 4 z Encoder screen Capture (darmowa edycja nagrywa tylko 10 minut jednorazowo) i Screencast O-magic (darmowa edycja nagrywa tylko 15 min i daje znaczek wody, ale za to pliki są małe przy dobrej jakości).

Nie sztuka znaleźć program co nagrywa obraz, tylko sztuka znaleźć taki co robi małe pliki przy dobrej jakości obrazu.

MSI Afterburner dużo ustawień, po polsku ect. i za free.

Wiesz co, taką poradę to sobie … no już wiesz co z nią zrobić.

Przejrzyj

http://www.youtube.com/watch?v=lJpJ2bZtEXM

Używałeś go, czy jest on dla ciebie zbyt skomplikowany?

Ma możliwości ustawienia jakości filmów, wymiarów, nagrywa zajebiście nie nadużywając zasobów systemu i nie ma limitu czasu nagrywania.

Mam program Bluebeery Software i jest bardzo fajny, ale 5 minut filmu zajmuje 1,23 GB!

Program o nazwie Camtasia studio spełnia twoje wymagania i zajmuje trochę mniej miejsca niż ten co ty używasz ma też opcję renderowania filmów więc nie będzie ci potrzebny jakiś inny program.

@adan2013 im lepsza jakość filmu tym większy rozmiar, zależy to też od ilości klatek na sekunde (jeśli masz zamiar wysyłać to na yt to najlepiej dać 25 kl/s, bo strona sama ogranicza do tylu film), możesz pobawić sie jeszcze kompresją i dopasować by plik był jak najmniejszy z jak największą jakością.