Nagrywanie filmików z gier

Szukam programu na kompa który pozwoli na nagranie filmiku z jakiejś gry bez używania kamerki itp.

Jest wogóle coś takiego ??

Polecam ci Frapsa

Fraps umożliwia mierzenie wydajności systemów w grach. Monitoruje ilość klatek na sekundę, obsługuje DirectX oraz OpenGL. Program nagrywa statystyki na dysk. Program umożliwia również tworzenie zrzutów ekranowych, a nawet nagrywanie sekwencji wideo z gier - od 15 do 30 fps

FRAPS

lub ewentualnie HyperCam

Program HyperCam służy do nagrywania sekwencji video z całości lub wybranej części pulpitu Windows oraz głosu przez mikrofon. Program zapisuje film jako standardowy, łatwy do późniejszej obróbki plik w formacie AVI. Filmy utworzone przy pomocy programu HyperCam mogą być bardzo pomocne jako materiały szkoleniowe, demonstracje oprogramowania itp. Liczba zastosowań jest bardzo duża. Dla części użytkowników atutem może być, rzadko spotykany w tego typu programach, polskojęzyczny interfejs. Warto zauważyć, że program jest w Polsce sprzedawany w dużo niższej, wręcz symbolicznej, cenie niż w innych krajach.

PS. Pełnej wersji wiesz gdzie szukać :smiley:

Widziałem tutka zrobionego tym programem. Wszystko gra.

HyperCAM

Jeżeli żaden ci nie odpowiada to wpisz w google Screen Recorder.

omg koleś nie mam do ciebie siły… Ten temat był już poruszany kilkanaście razy… :-x

A jeżeli chodzi o program do takiego czegoś, to często jest iż po nagraniu okazuje się, że wszystko nagrało się tak na czarno, inaczej prawie nic nie widać na filmie.

Camtasia Studio 4.0 -> Camtasia Studio to stosunkowo niedrogie i jednocześnie bardzo rozbudowane narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju prezentacji i demonstracji szkoleniowych. Program umożliwia przechwytywanie zawartości tego co dzieje się na pulpicie komputera (lub jego części) wraz z głosem lektora do pliku video. Przechwycony materiał możemy następnie dowolnie edytować, wzbogacać podpowiedzi w tzw. dymkach lub dodawać informacje tekstowe. Tak przygotowany materiał może być z łatwością opublikowany w wielu formatach: AVI, Macromedia Flash (SWF), Macromedia Flash Video (FLV), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF, a także w postaci pliku wykonywalnego (EXE). Dużym atutem programu, pomimo anglojęzycznego interfejsu, jest jego bardzo prosta obsługa.

Grubcio115 okej mam program ale jak zapisac nagrany filmik na twardym ?? wyczytałem ze trzeba wcisnac F9 żeby zacząc nagrywać a żeby skączyć i zapisać to jaki jest ??

a który pobrałeś?? Poszukaj w Googlach. Ja ci już nie pomogę bo nie bawie się takimi programami 8)

Tak samo się kończy.

fiłek ten problem był wielokrotnie omawiany, po co jeszcze jeden temat?

jest problem :confused: właczam program , to odrazu gra mi sie wyłacza i komp sie muli jedyne co mnie ratuje to reset kompa :confused: jakieś inne propozycje ??

Zawsze muli,żeby nie mulił potrzeba na prawdę super kompa.

chodzi mi o to ze gra sie wyłacza …

Game Cam i Game Cam Lite

Ja nie moge. Było juz takich chyba ze 1000 tematów. Frapsa se ściagnij i masz.

CyraN Fraps mi muli kompa i odrazu wylacza gre ratuje mnie tylko reset

W jakiej to grze? Możliwe, że masz zasłaby komputer na robienie filmów z gier.

Zależy w jakiej jakości i rozdzielczości :!:

CyraN chce zrobic filmik z CS 1.6 rozdzielka 1024x768 a detale max (chyba bo w csie nie ma zabardzo co do ustawiania)