Nagrywanie filmów na DVD

No więc mam kilka filmów. I chciałbym je pooglądać u kumpla na plazmie 49". I jedyny problem jest taki że używając zdalnego pulpitu w trakcie odtwarzania są straszne zwisy i film po 20min się wyłącza.

No więc czy jest taki program dzięki któremu:

Można wypalić film na DVD (tak aby działał w odtwarzaczu podłączonym do telewizora)

Można dodać proste menu (w którym wybierało by się: Napisy on/off (wrzuciłbym tylko polskie) ewentualnie Jeśli film był na dwóch płytach CD do którą włączyć.

Chodzi mi oto aby działało tak jak na filmach z wypożyczalni.

PS:Słyszałem coś o VIDEO_TS. Ja nie mam nic takiego jedynie 2 pliki avi, Jakiś plik W folderze sample (też avi chyba), No i napisy w dziwnym formacie (NIE txt)

Prosze mnie nie odsyłać do opcji szukaj.

Dziękuje z góry za pomoc

W Nero można zrobić wszystko o czym piszesz. Film zostanie przekonwertowany (rozkodowany?) , zostanie dodane menu (jest kilka wbudowanych, ale można pobrać inne) i nagrany na płytę DVD. Nie odróżnisz go od tego ze sklepu :stuck_out_tongue: No może troszkę jakość spadnie no ale to oczywiste :]

w Nero zdaje się szło coś takiego zrobić, nie rozumiem po co ci funkcja wł/wył. napisy, zrozumiał bym jeszcze menu szybkiego dostępu do wybranych scen

Emm… W nero do nagrywania DVD trzeba mieć pliki Które wyżej wymieniłem VIDEO_TS,ifo, i inne takie. Ja mam 2 PLIKI AVI Napisy w formatach : SUB, IDX, SFV (lol są 2 suby i 2 idx). Po za tym Nero mi sie już skończyło I Musze sobie kupić (gdzieś mam fulla moge poszukać ale musze NAPEWNO wiedzieć jak zrobić to bez tych: Video_TS, ifo, bup ITP

przemo666 ,

skorzystaj z programy Avi2DVD.

Darmowy, PL i prosty w obsłudze.

Napisy na wszelki wypadek pobierz BESTplayerem2.

:arrow: Co i jak?

-AVI i TXT przenieś do nowego katalogu.

Pliki AVI nazwij: nazwafilmu-cd1.avi, nazwafilmu-cd2.avi

Pliki TXT nazwij: nazwafilmu-cd1.txt, nazwafilmu-cd2.txt.

-Następnie załaduj w programie cd1 a potem txt1 (“2ki” automatycznie się załadują).

Program umożliwia także dodanie menu.

Pozdrawiam,

Rafał

Jak próbuje nazwać film tak jak ty mi podałeś to mi wyskakuje że w nazwie nie może być znaków typu : - , ’ i tak dalej. Wypale

nazwa cd1.avi zobaczymy co się stanie

EDIT !

Niby z nazwa w porządku ale program w ogóle nie ruszył nagrywarki?! Tylko Skleił obie płyty i mam jedną… Wciąż za dużą na nero (Program rozwalił mi 2 płyty 2dvd które nie omyślnie włożyłem do napędu podczas sklejania?)

Jakieś DOKŁADNIEJSZE wskazówki?

przemo666 ,

oto cytat z instrukcji zawartej w pomocy do programu: