Nagrywanie filmów z gier [małe pliki, duża jakość]

Witajcie. Temat wałkowany wiele razy. Tyle, że teraz z postawionymi warunkami.

Korzystałem już z kilku programów nagrywające gry i żaden nie spełnił moich oczekiwań. Prawie wszystkie miały jakość nie dużo lepszą od nagranego filmu komórką. Aby jeden program nagrał z wyśmienitą jakością - FRAPS. Tyle, że ten program po raz, masakrycznie obniża FPS. Nagrywałem NFS Shift 2 Unleashed (full detale) i chodzi mi 60-61 FPS, po naciśnięciu nagrywania 25-30… Po drugie, film 2:30 minuty zajmuje 3.7 Gb :o

Normalka, powiedzielibyście dla takiej jakości. A no pokażę Wam mój filmik, nagrany programem BB Flashback, który wrzuciłem na youtube w jakości 1080p, który zajmował - 14mb. http://www.youtube.com/watch?v=pz7mFKkMe3M.

Niestety, ten program nie nagra filmu z gry, gdyż pokazuje czarny ekran, zamiast gry.

Teraz moje pytanie, czy istnieje jakiś program do nagrania filmu z gry który będzie miał dobrą jakość i mały rozmiar pliku? Czy może jest jeszcze jakiś sposób aby przekonwertować plik frapsa na plik youtuba?

Jak się coś nagrywa to powinno się to robić porządnie tzn. w bezstratnym formacie, dzisiaj bez problemu można kupić dysk 1000GB za nieduże pieniądze więc co za problem że plik będzie zajmował 20-30GB?

Dopiero po zakończeniu obróbki powinno się go skompresować.

Z tymi cenami to bym się nie zapędzał, nadal są wysokie.

Osobiście zgadzam się z kolegą. Jeżeli nie chcesz kupować nowego dysku to powinieneś wygospodarować odpowiednią ilość miejsca, nagrać fragment gry, obrobić, skompresować i wrzucić na YT oraz na jakiś dodatkowy serwer w razie gdyby go skasowali. Netbook, Nettop, byłby świetny do całonocnego uploadowania filmu w sieć.

Jeżeli posiadasz kartę Nvidii powinieneś wykorzystać ją do obróbki (Nvidia CUDA). Znacznie przyśpiesza proces.

Posiadam akcelerację CUDA. Mam GTX 560.

Właśnie chodzi, żeby nie wydawać kasy, na nowy sprzęt po to, aby wrzucać filmiki na YT, bo właśnie o to mi chodzi. Skoro jest możliwość zrobienia filmu HD z pulpitu, który praktycznie nic nie zajmuje, to musi istnieć sposób, aby powstał taki film z gry.

PlayClaw ten program nagrywa obraz z gier w dobrej jakości zajmujące znacznie mniej miejsca niż pliki FRAPSA.

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=& … bz7FQjRfXw

Trzeba go tylko dobrze skonfigurować.

Mimo wszystko pliki i tak będą zajmować dziesiątki GB więc będziesz potrzebował dużego dysku. 1TB minimum.

Pomyśl również nad jakimś serwerem, dużym na którym bedziesz mógł przechowywać pliki w razie jakby YT usunął któryś.

To może zadam inne pytanie.

Jak przekonwertować bądź czym, film, który zajmie mało miejsca i będzie dobrej jakości. Chodzi o wrzucenie tego na youtube.

STARY! DZIĘKI ZA PROGRAM BB Flashback! !!

P.S. Ten program nagrywa tylko pulpit. Więc nie nadaje się do gier. Dlatego masz czarny ekran. Program nie widzi gry i nagrywa pulpit, czyli czarny ekran. A ja nagrywam z Minecrafta, więc ten program jest ŚWIETNY! DZIĘKI WIELKIE! !!