Nagrywanie filmów ze Skype

Poszukuję programu który by nagrywał filmy ze skype? Czy istnieje coś takiego? Chcieliśmy sobie z kolegą nagrać kilka takich śmiesznych filmików, tylko właśnie programu brak. :frowning:

Camtasia Studio -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=7546

a jest coś darmowego albo program przystosowany do skype`a? Tym Camtasia Studio szczerze mówiąc efekt jest taki sobie. :? Ale dzięki za chęci :slight_smile:

na czym to przystosowanie ma polegać :?:

to znaczy :?:

ma polegać np. na tym że sam zaczyna nagrywać przy włączaniu rozmowy. Czyli taki program zsynchronizowany ze skype`m. Mam coś takiego, nazywa się MX Skype Recorder ale nagrywa tylko dźwięk, przy dzwonieniu automatycznie się włącza. Ogólnie mówiąc chodzi mi o program nie do nagrywania filmów z pulpitu tylko taki który wykryje tą rozmowe i nagra sam film, tak jak to robi z dźwiękiem MX Skype Recorder. Możesz nawet słuchać muzyki a i tak nagra samą rozmowe. Teraz już chyba wiesz o co biega. 8) Efekty są takie sobie gdyż nie działa ten obraz przechwycony zbyt płynnie, w dodatku jest bardzo duży. 2 minuty i 80 mega :frowning: Ustawiałem kodeki i tylko rozmiar się troche zmniejszyl.

Złączono Posta : 02.12.2007 (Nie) 18:17

to pomoże mi ktoś czy nie?