Nagrywanie na DVD

Witam.Mam pytanie: mam gre Diablo II na 5 CD i chcialbym te 5 plyt zgrac na jedna plyte DVD tak zebym mogl pozniej Diablo zainstalowac i grac wlasnie z tej plyty. W jaki sposob przegrac zawartosc CD zeby mi to prawidlowo zgralo i zeby co najwazniejsze chodzilo.czekam na info.

Post 2

P.S. Jeszcze jedno. Gra podczas uruchamiania potrzebuje okreslonej plyty.Czy podczas ruszania gry -jakbym juz te CD przegral na DVD - znalazloby okreslony katalog z plikiem ktory jest potrzebny do odpalenia czy trzeba bedzie cos ustawiac??


a od czego masz icon_edit.gif

fiesta

Zgraj to wszysko jako obraz płyty a następnie ten obraz umieść w wirtualnym napędzie, następnie uruchom gre, jak gra sie uruchomi to jak to zgrasz potem na płytke DVD to też powinna sie uruchomić.

ale jak mam stworzyc jeden obraz z 5 plyt? i jak mam umiescic to w wirtualnym napedzie bo jesli chodzi o ten temat to nie za bardzo sie orientuje.

Wiesz co ja kiedyś miałem taki problem z Coline 3 czy 4 tym na 3 płytach. Zrobiłem wtedy --> Nowy Folder --> (potem) odpowiednio foldery CD1, CD2 CD3 --> Następnie skopiowałem wszystkie płyty odpowiednio do ponumerowanych folderów i zgrałem płytę na DVD (tak jak ty chcesz odziwo wszystko chodziło i nie prosiło włóź płytę 3) Spróbuj moźe i ci się w ten sposób poszczęśći.