Nagrywanie obrazy z kamerki USB na dysk twardy


(Krynicki Tomasz) #1

Witam!

Chciałbym nagrać 2 godzinny występ w moim kościele, ale nie ma nikogo kto by mógł obsługiwać sprzęt, więc postawię kamerkę USB ( kamerę SAMSUNG z optycznym zoomem) na chórze i w ten sposób zamierzam nagrać całość, ale szukam programu który by mógł w jednym pliku to nagrać, miałem już przygody z Windows Movie Maker, który potrafił o tak sobie się zawiesić i z całego pliku nici. Poszukuję programu w którym można byłoby kliknąć NAGRAJ i pójść sobie, a wszystko by się nagrywało (łącznie z dźwiękiem). Kamerka będzie podłączona do laptopa, a laptop oczywiście do stałego źródła zasilania.

Proszę o pomoc.


(Domgug) #2

Polecam Pinnacle Studio 14 są trzy wersje najtańsza zaczyna się chyba od 100zł. W nim będziesz mógł na żywo nagrywać później zrobić DVD dodać Menu zmontować wszystko wysłać na YouTube zrobić DivX MPG i wiele innych formatów :slight_smile:

Pozdrawiam


(SMDOBPRO) #3

To może niech kupi od razu stacje telewizyjną z ekipą. :slight_smile:

Stówa to też wydatek i poco od razu zaawansowany program do kamerki usb (jakości video i tak to chyba nie poprawi),do przechwycenia obrazu z kamerki na pewno znajdzie się i jakiś program

z płyty jeśli jakaś była dołączona do kamerki,lub inny darmowy soft chociażby Debut Video Capture Software http://download.chip.eu/pl/Debut-Video-Capture-Software_984920.html.

Może też nagrywać w VirtalDub zakładka file>capture avi i wybrać źródło,trzeba trochę poustawiać opcje jak rodzaje kodeków audio itd,polecam małą kompresję laptop może sobie nie radzić przy mocnej kompresji,jak za trudne to próbuj Debut Video Capture Software.

ps. to moja trzecia odpowiedź na posta gdzie polecam VD.,oświadczam że nie znam autora osobiście i nie czerpie zysków z reklamy :slight_smile: ,ale gość wykonał porządną robotę.