Nagrywanie, odtw. muz., wi-fi i inne 500-1200 zł

Witam!

Potrzebuję telefon, który posiada stosunkowo dobry rejestrator dźwięków (na video aż tak m nie zależy) - chodzi przede wszystkim o nagrywanie instrumentów. Zależy mi również na możliwości czytania plików . pdf , odtwarzanie popularnych formatów muzycznych. Chciałbym również w telefonie aplikacje przydatne muzykom - przede wszystkim metronom, tuner, aplikacje z podkładami jazzowymi itp.

Myślę, że obsługa większych kar pamięci 4-8 Gb, mapy, wi-fi itp. są już standardem i nie muszę o nich wspominać. O poczcie, smsach i telefonowaniu chyba też :slight_smile: Kwestia długo trzymającej baterii chyba też już nie jest zbyt istotna. (?)

Zakres cenowy: myślę, że co najmniej 500 zł na używany musiałbym wydać, ale wiecej niż 1200 zł nie jestem w stanie aktualnie znaleźć.

Nie interesuję się telefonami, więc proszę o propozycje urządzeń, które mogły by mnie zainteresować. Wystarczą nazwy modeli, specyfikę już przejrzę sam. Gdyby ktoś jednak mógł mi polecić coś osobiście i z doświadczenia to będę bardzo wdzięczny.