Nagrywanie office na płytę DVD

Witam,
I chciałabym się poradzić odnośnie nagrywanie na płytę DVD.
Mam ms office 2013 x32 i x64 i inne wersje na laptopie.
Chciałabym bym je zgrać na płytę DVD, żeby móc sobie instalować z płyty,zaoszczędzić miejsca.
Kiedyś raz nagrałam office 2010 na płycie i w momencie odpalenia głównego nstalatora to wyskakiwał komunikat o wyodrębnieniu plików (były chyba zarchiwizowane), żebym mogła zainstalować i wyskakiwał błąd o brakujacych pojedynczych plików. Na koniec wyszło tak, że jakby całość się “skopiowała” lecz na dysku <- i tu nie rozumiem tego, bo zazwyczaj jak coś instaluje z płyty to uruchamia się instalator, wszystko ładuje, nie ładuje gabarytowych plików tylko potrzebny program. Także ten office źle zgrałam. I tutaj potrzebuje podpowiedzi, jakim programem najlepiej nagrać taki office 2016, czy system który jest plikiem ISO i jak go potem uruchomić bez błędów i potrzeby wyodrębniania plików?

Office 2010 był sprzedawany w wersji cyfrowej? Skąd go pobrałaś?

Pod Windowsem wystarczy kliknąć PPM na obraz ISO i wybrać opcje nagrania go na płytę.

Tego to już nie pamiętam skąd pobrałam.
Po prostu mam go w folderze widniejący jako lik iso

Można kupić było w wersji cyfrowej ale to nie licencje dla ZU. Ja kupuję tutaj dla klientów https://www.microsoft.com/Licensing/servicecenter/default.aspx