Nagrywanie płyt pod vistą

(Nicr) #1

czym najlepiej i darmowo ewentualnie z jakimś limitem czasu ale nie trialem nagrywać płyty na viście?? jak taki post był to sorry ale zależy mi na czasie!

(D Jasikk) #2

Do płytek z danymi Deep Burner, do nagrywania obrazów płyt a także płytek z danymi ImgBurn a do zgrywania obrazów Alcohol 52%.

(Miet55) #3

Audio, systemowym WMP a płyty CD z danymi, również systemowo przeciagając do okna napędu.

(system) #4

Z limitem czasu 30 dni Nero 7 - w najnowszej wersji bardzo fajnie działa pod Vista.

(aero) #5

Także polecam najnowsze nero, działa świetnie :slight_smile:

tylko tu mamy małą niespodziankę, wkładając czystą płytkę do napędu, vista ją formatuje :expressionless:

Później nie da się nagrać plików, trzeba wyjąć płytkę i ją ponownie włożyć :wink:

Dopiero wtedy można coś nagrać takim sposobem, nie wiem dlaczego tak się dzieje :roll:

(Aku1983) #6

A dzieje się tak gdyż na płycie masz system plików UDP, tzn Vista traktuje ją jak dyskietke (w przypadku płyt RW) i możesz nieskończenie wiele razy zamykać i otwierać sesje , dodawać i usówać pliki. SUPER sprawa, teraz będe miał same płyty RW bo poco magazynować śmieci jak można np.: 1plik usunąć z płyty a w jego miejsce nagrać inny!

(Miet55) #7

Dzieje się tak bo to jedna z nowości jaką wprowadza nan system Vista :stuck_out_tongue:

Istnieje standardowe (zarządzane) nagrywanie znane z XP'ka, tylko trza se je wybrać.

W dodatku charakteryzują się dłuższą trwałością od zwykłych

(Nicr) #8

nero se odpuściłem z 2 powodów only 30 days i RAM<łojjjjjj pożera:]> installnąłem sobie burn4free mam tylko pytanie jak tam zmienić żeby pozwolić na multisesję? bo coś nie bardzo jak przestawiłem tą opcję to się chciało....

(Me) #9

Takie cos juz od dawna istnieje. Bylo dostepne nawet w XP. w linuxach rowniez od dawna...

Złączono Posta : 05.04.2007 (Czw) 10:48

Nazywa sie to zapis pakietowy

(Briho) #10

Tak, ale trzeba było używać do tego dodatkowych programów (np. InCD). W Viście to niekonieczne.