Nagrywanie płyt w Windows 7 zakończone niepowodzeniem

Witam. Mam dziwny problem z moim lapkiem. Mam Windows 7 id wczoraj komp normalnie nagrywał mi plyty. Wczoraj nagrywałam płyty. Jedna się nagrała. Druga- napisało mi nero że nagrywanie zakończone. Włożyłam ta płytkę zeby sprawdzić kliknełam w mój komputer na płyte cd a komp spytał mnie czy chce płyte używac jako pamięć flash czy jako cd/dvd a płyta okazała się pusta. Od tamtej pory nie moge nagrac żadnej płyty w żadnym programie. Siadła mi nagrywarka, czy w windzie coś się odinstalowało?

Mam lapka toshiba satellite pro, procesor Intel Core i3 CPU M330 2,13 GHz RAM 4 GB system 32-bitowy

Dzieki za pomoc

hmmm dosyć dziwna sprawa. restartu z pewnością próbowałeś, ale z takich “łagodnych” sposobów warto jeszcze spróbować punkt przywracania systemu - do daty sprzed wypalania tych płytek. Wbrew pozorom to narzędzie niekiedy pomaga i oszczędza sporo zachodu :-). A to wygląda ewidentnie na błąd Windy :-). Jeżeli nie pomoże to spróbuj jeszcze programu CDBurnerXP - dosyć lekki i funkcjonalny (w przeciwieństwie do pomieszanego nero) :slight_smile:

pozdrawiam,

gogowitczak

No a próbowałaś nagrać nie używając nera tylko za pomocą systemowego narzędzie ? Bo nero czasem potrafi żle nagrywać :slight_smile:

Próbowałam wszystkiego. zrobilam też to co radzil kolega- przywróciłam punkt przywracania systemu sprzed problemów. Efekt zerowy a do tego nie moge nawet odinstalowac niektórych programów (w tym Nero) bo mi pisze, ze baza danych menadzera powloki jest uszkodzona lub jej nie ma:( Juz nie wiem, co robic:(

Odinstaluj Nero TYM i zainstaluj ponownie.

http://ftp6.nero.com/tools/General-CleanTool.zip

Odinstalowałam. zainstalowałam. Komp jak nie nagrywał, tak nie nagrywa i to w żadnym programie. Robić mu już przywracanie ustawień fabrycznych, czy jeszcze poczekac?

malpeczka24 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978