Nagrywanie płyt z muzyką mp3

POMOCY!!!:sob::sob::sob:
Blagam pomozcie.
Potrzebuje jaką kolwiek muze do auta na plyte bo inaczej nie moge. Laptop ma 5 lat. Byl używany tylko jako antena do tv. Nagrywarka nagrywa dvd×8 a cd×24. Zciagnolem juz chyba wszystkie programy do nagrywania i nie moge.
Probuje nagrywac przez widowsa ale caly czas pisze ze plyta jest nie odpowiednia i cd r i dvd r
PLYTA CD JEST DO 56 X .wiec chyba moge nagrywac z predkoscia 10x. Caly czas pisze ze predkosc jest zla
Nic innego nie moge wlożyc do mojego posr…ego radia tylko plyte.
Prosze o pomoc .

System Windows 7 ma nagrywanie płyt CD Audio w Windows Media Playerze.
Układasz listę plików i wybierasz nagraj dysk CD Audio.
Wkładasz pustą płytę CD - R do napędu i tyle.
System sam dobierze prędkość nagrywania i wszystko zrobi za ciebie z automatu.
“nieodpowiednia płyta” taki komunikat to chyba jedynie jeśli wkładasz już zapisaną płytę do napędu, albo masz zabrudzony laser w napędzie i system nie rozpoznaje właściwości płyty.
Oczywiście jeśli radio samochodowe “czyta” pliki mp3 z płyty CD, to wówczas nagrywasz pliki mp3 bezpośrednio jako płytę CD z danymi.
Jednak sama zasada nagrywania jest taka sama, a komunikaty świadczą o jakimś podstawowym błędzie jaki masz, czy to z napędem, czy nieodpowiedniej jakości płytami.
Poza tym kup sobie takie cudeńko i nie baw się z płytami tylko puszczaj nagrania z pendriva.
https://allegro.pl/artykul/transmiter-fm-czyli-jak-z-radia-samochodowego-zrobic-odtwarzacz-mp3-35429

Ja coś takiego nabyłem. Całkiem fajnie działa. Łączy się ze smartfonem po BT i transmituje na FM. Puszczasz na smartfonie muzykę, uustawiasz w radio odpowiednią częstotliwość i gotowe.

Dodatkowo ma mikrofon do rozmów i obsługuje asystenta Google, ale raczej traktowałbym to jako ciekawostkę a nie jako coś użytecznego. Asystent Google potrafi świrować. Np mówi że włącza muzykę i cisza. Chyba tylko na Pixelach to dobrze działa. Mikrofon natomiast nie będzie ściągał tak dobrze jak dedykowany zestaw głośnomówiący do auta ale do odebrania rozmowy i wymienienia paru słów się nada (po zamknięciu szyb i wyłączeniu nawiewów;) ). Bezpieczniej niż manewrowanie przy telefonie.

A co do Twoich problemów z nagrywaniem CD, może laptop ma uszkodzoną nagrywarkę? Zrób jakieś zrzuty ekranów.

Wyczyscilem laser . Może płyty do du…y
Niektoży tak mowią. Kupilem w rosmanie🤔
25 cd i 25 dvd mniej nie było.

Ja mam takie 2 . Tez na to wpadłem, ale straszna jakość muzyki. Ratuje mnie jeszcze bluetooth do tego ■■■■■■■■■ radia, ale to się wiąże z kodami do kierownicy do radia ku…a ja chce tylko słuchać muzyki jak se depne trochę wiececej na auto anie . Nic wiecejjj:sob::sob::sob: to nie dość że poj…e radio " rns300" to jeszcze laptop strajkuje . Pomocy prosze

To walcz dalej z nagrywarką, to najprostsza i najpewniejsza metoda. Kiedyś zakupiłem coś takiego ale innej firmy https://pl.aliexpress.com/item/32233572257.html
Wpina się to do gniazda zmieniarki CD w radio samochodowym. Zgłasza się to jako komplet 6 płyt CD. Wkładasz tam kartę SD i tworzysz katalogi CD1, CD2… itp i wrzucasz tam mp3. Niestety kiepskie to było, czasami nie zgłaszało płyt, czasami zgłaszało ale nie grało. Może teraz są bardziej dopracowane no ale zawsze to chybił/trafił.

W ogóle ten laptop odtwarza jakieś płyty?
Napisz jak po kolei nagrywasz w WMP.
I co wywala system za komunikat…
To dojdzie się co jest nie tak.

Ciut drogie ale dzieki. Zastanowie sie jeszcze nad tym bluothot ale teraz wpadlem na pomysł zakupu nowej nagrywarki przenosnej podłączanej przez usb do laptopa moze bedzie tansze i czy wogole cos takiego jest.
Ciekawe jakie ty masz radio :thinking:, mam nadzieje ze nie rns300 . To jest masakra. Jak VW mogł cos takiego zamontować seryjnie. Ide szukać nowej nagrywarki.:beers:

Przetestuj sobie soft gBurner


Wersję trial możesz testować przez 30 dni w pełnej funkcjonalności

To jest tak - jak w najprostszym programie WMP gdzie wszystko mu się samo z automatu wypala, wywala mu jakieś błędy, to będzie to samo na wszystkich innych.
Z tego co opisuje to płyty do kitu, albo napęd, skoro dostaje “dziwne” błędy o złej prędkości wypalania, gdzie napęd sam to koryguje nawet jak ustawi złą… no chyba, że faktycznie całkiem źle wszystko robi.

Dzieki ale tak jak pisalem mam juz dwa tagie cudeńka. Sory ale w moim cholernym radiu nawet to szumi. Jakos muzyki okropna. Pewnie tylko u mnie tak jest. Kupuje przenosna nagrywarke. Powinno zadzialać. Nie bede sie bawił z podlaczaniem bluetooth. A wku…ie sie to radio zmienie. Ale dzieki🍻

Dziwi mnie takie podejście…kupię zewnętrzną nagrywarkę…skoro nie wiesz, czy aby na pewno przyczyną jest ta w lapku.
Ciekawe, jak kupisz nowy napęd i będziesz miał taki sam błąd (z przyczyny na przykład wadliwych płyt).
No nic, twoja decyzja.

Wiem wiem dlatego sprawdze inne plyty, tylko wez tu kup pojedyncze plyty jak tylko hipermarkety sprzedają. Powiedz mi tylko jak mam nagrywarke Dvd rw. To ona nagrywa wszystkie plyty.

Pięcioletni lapek ma napęd (nagrywarkę) zapewne standardową a więc nagrywa płyty CD-R, CD-RW oraz DVD+R, DVD-R oraz, DVD-RW i DVD+RW, to podstawowe formaty .
Nie napisałeś, czy lapek w ogóle odtwarza ci jakiekolwiek płyty, DVD, CD i nagrane…to powie ci, czy jest sprawny laser.

Przez 5 lat slłużył jako antena do planet tv😁
Ale poszukałem płyt ze zdjeciami sa na plytach dvd muzyka z plyt z gazet jaki mam po dziadku działa . Laser wyczyscilem jak na youtube pokazali, probowalem skopiowac plyte ze zdjeciami. Wszystko bylo ok , plyta sie wysuneła i był napis “włóż czysta plyte” , wkladam i hu… i napis włóż odpowiednia płyte z predkoscia nagrywania do tej nagrywarki. Dupa. Jestem laikiem komputrowym ale po tylu roznych probach czyje sie juz jak średnio zaawansowany🙂. Wszystko przez ta korone. Siedze z dzieciakiem 9 letnim w domu po 6 godzin i dziennie i studjuje ku… a programy aplikacje i hu… wie co jeszcze ktore wysyła mi niemiecka edukacjia. I jeszcze wszystko to musze przez translatora przepuszczac. BRAK SLOW.

Podaj markę tego laptopa.
Nie kopiuj żadnych płyt, tylko wejdź do Windows Media Playera, daj nagraj, przeciągnij na listę kilka utworów, wybierz u góry z menu dysk CD-audio i włóż do napędu płytę, zamknij napęd i daj rozpocznij nagrywanie.



Bez%C2%A0t105
PS. Twoje radio czyta też płyty nagrane bezpośrednio z plikami mp3. wówczas możesz zmieścić około 350 utworów na jednej płycie, dajesz wówczas zamiast CD-audio, to z danymi CD.
Ale najpierw nagraj normalną płytę CD-audio z około 60 minutami muzyki.

Naprawde ogromny szacunek dla starszych ludzi ktoży potrafią choćby zalatwiać recepty przez komputer. Ja mam dopiero 43 lata . Wychowałem sie na ruskich gierkach z dwoma guzikami na pac manie z atari i zegarku z kalkulatorem . Ja chce tylko nagrać sobie płyte z fajna muzą do jazdy :sob::sob::sob:.

Teraz ogladamy tv na laptopie. Jutri rano sprubuje. Dzieki wielki za oomoc cyngiel🍻

Jeśli napęd odczytuje płyty to i powinien nagrać.
Płyty w Media Mark i podobnych mają też po jednych egzemplarzach w sprzedaży.
Płytę CD-RW możesz nagrywać i kasować, więc nadaje się do prób, jednak radio może jej nie odczytać a i napęd musi być w dobrej kondycji, aby taką nagrał.
Płytę CD-R możesz nagrać tylko raz, czyli jak coś nie wyjdzie to do wyrzucenia.
Próbuj …na pewno się uda.