Nagrywanie płyt z muzyką mp3

Musze juz konczyć. A naprawde dzieki za poswiecenie czasu. Mowie kurde albo nagrywarke kupie ale najpierw sprubuje na innych plytach. Albo radio zmienie zeby bluothot mialo . Nie ma gdzie kupuć dibrych plyt chyba ze w necie. Przynajmniej wiem kogo teraz o pomoc prosić. Jeszcze raz bardzo dziekuje. :beer::grin:

Pokazuje mi ci chce zrobic z plytą jutro wieczorem sie odezwe milej nocy

OK. jak włożysz płytę do napędu to powinna ci się pokazać w napędzie jako CD-R i 700 MB.
Ja mam CD-RW i pokazuje poprawnie.
Jeśli nie, to płyta jest zła i napęd jej nie widzi i nic z nagrywania.

Poza tym powinieneś dostać taki komunikat po włożeniu pustej płyty, jeśli nic nie wyskakuje, to płyta do wyrzucenia…ewentualnie faktycznie coś z napędem, jednak obstawiam to pierwsze…

Przechwytywanie2

Cześć . Pokazywało mi jaka płyta jest w środku.
Moge śmiało powiedzie że sie ku…a poddałem co żadko robie, ale tak sie przejołem wczorajszym nagrywaniem ze zapomniałem odpisać😁.
Nie wytrzymałem, nie potrafie jeździć bez głośnej muzy bo spać mi sie chce. Zamowiłe w media ex. I po godzinie odebrałe. Dzieki wielkie za wsztstko. Pozdtawiam.

To wychodzi z tego, że możliwe iż sterowniki napędu coś namieszały, skoro nie działa jedynie funkcja nagrywania a funkcja odtwarzania działa dobrze.
Nie do końca też pokazuje ci płytę w napędzie - z tego zdjęcia wynika, że napęd daje komunikat w ogóle nie “widząc” tej płyty w napędzie.

4
Poza tym komunikat jest jakiejś dziwnej treści, nigdy takiego nie widziałem.
Mniejsza z tym…jak nagrywarka na USB - nagrywa?

Hula bez problebu. Narazie tylko mp3 nagrywalem, zreszta po co mi reszta. Ale kiedyś moze sie przyda. Mam 25 cd i 25 dvd , di końca życia moze zużyje​:grin:. Nagrtwarka dziala to ważne, ty byś ja opalił w 5 minut ja walczyłem 2 godziny​:grin: troche pracy jest . Naipierw zciagam mp4 z youtube , potem przepyszczamm to przez konwerter potem wypalam. Ciekawe czy ta nagrywarka sama by nie przerobiła tych mp4 albo czy bezpośrednio mogłbym zciagać do niej mp4 a wypalala by mp3 na plyte.hu… wie. Narazie tak zciagam jak mowiłem nie mam czasu za dużo na próby. Teraz tylko wiem że musze se kupić lepsze głośniki​:sunglasses::yum: Pozdrawiam i miłegi dnia :beers:

@warwaspiotr Fajny masz telewizor z podświetleniem. Co to za telewizor i ile ma cali ?

Podświetlenie ma seria TV “philips ambilight”.

@warwaspiotr
Tutaj masz stronkę, która od razu pobierze ci z You Tube sam plik muzyki w mp3.
Nie potrzebujesz już go konwertować i pobierasz na dysk i wypalasz na płycie.
Wklejasz tylko adres linku pliku z muzyką.

https://mp3-youtube.download/pl/fastest-youtube-converter

Tutaj więcej nformacji.

https://neografix.pl/jak-sciagnac-muzyke-z-youtube/

PS. Jestem ciekaw, co w tym twoim napędzie w lapku sfiksowało, sterowniki, sam firmware napędu…czy jeszcze inna rzecz.

Czort z tym napedem. Lapto dalej jako antena zostanie bo w sypialni mam tv bez neta, a tak przez hdmi i gra.
Program napewno wypróbuje. Jak bede miał problemy dam znać. Teraz zgrywam kur…a Disco polo :roll_eyes:żona sobie zażyczyła :rofl:.
Dobrze że mało ze mną jeździ.
Sprobuje i dam znać.:beers:

Jak jesteś ciekaw to jutro jak bedziesz miał chwile moge usiąść i krok po kroku moge zrobić co chcesz i bede wysyłał fotki.
Jak ci sie chce i o ktorej godzinie

To nie jest “program” tylko strona w przeglądarce, do której wklejasz adres klipu z You Tube i bezpośrednio wyodrębnia ci z niego samą muzykę już w Mp3, którą ściągasz na dysk w lapku.
Podałem ci jeszcze stronkę na której są omówione właśnie również programy, po zainstalowaniu których masz również te opcje (ściągają się również całe listy a nie tylko pojedyncze utwory).
Do lapka nie ma sensu już zaglądać więcej, skoro nagrywarka USB robi ci dobrze robotę.

Tak zrobie.