Nagrywanie programem obrazu z gry,jednocześnie głosu z mikrofonu i gry

Witam,poszukuje programu,który za wciśnięciem jednego przycisku , dajmy na to F1, zacznie nagrywać obraz z gry wraz z dzwiękiem w jednym pliku, a w drugim sam głos z mikrofonu.Potrzebuję tego, ponieważ podczas nagrywania,zależy mi na wielu ‘‘przerwach’’, i to by mi bardzo ułatwiło później montowanie takiego filmu.

 

Czy bandicam posiada taką opcję ? Jeżeli nie , to znacie jakiś inny program ?

 

 

#Edit

 

Wpadłem na pomysł,żeby w tym samym czasie włączyć nagrywanie z Bandicama oraz z Audacity,co pozwoliło by mi uzyskać efekt jaki oczekuje, lecz jest jeden problem.Hotkey w Audacity do nagrywania, jest pod przyciskiem R, i w żaden sposób nie mogę tego zmienić ( nie wiem jak ). Jakieś rady ?

Edycja -> Preferencje -> Klawiatura -> Nagrywaj

Chodzi mi o takie coś,jakie występuje tu na filmiku.Widać,jak gość który to kręci,przewija momenty do przodu o kilka/kilkadziesiąt sekund.Jak to uzyskał ? Robił tak jak ja chcę to zrobić co opisałem wyżej, czy nagrał cały film i później wybierał ciekawsze momenty.Tu mi chodzi bardziej o łatwość? montowania.Co będzie łatwiej i szybciej zmontować ? I jaki program do montowania ? Osobiście posiadam Camtasia Studio 8.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=kaB7_pCnW-w