Nagrywanie programów

Witam serdecznie :slight_smile:

Mam może głupie pytanie: czy jest jakiś program, którym mogę nagrać np. film który leci na żywo na stronie z darmowym streamingiem?

Przykładowo - oglądam “na żywo” PANORAMĘ na TVP2 na stronie internetowej, gdzie ludzie udostępniają kanały TV. Czy mogę w jakiś sposób nagrać taki program?

Wiem, że da się to zrobić na telewizorze za pomocą nagrywarki, ale czy można takie coś zdziałać na laptopie, bez dodatkowego sprzętu?

Bardzo proszę o odpowiedź :slight_smile:

Internet Download Manager i wszystko

Ale czy ten program nie pobiera tylko programów z takich serwisów jak Youtube? Mi chodzi o takie coś, co pobiera program, który leci w danej chwili “na żywo” i nie można go odtworzyć na Youtube.

Cześć

Może spróbuj włączyć obraz na pełen ekran i nagrać całość programem typu Fraps bądź Bandicam

Dzięki za radę, spróbuję :slight_smile:

Dodane 29.12.2012 (So) 17:22

@rgabrysiak: Jesteś wielki ! O to chodziło. =D> Używam Frapsa.

A wiesz może czy jest tu jakieś ograniczenie czasowe nagrywania?

Jeśli chodzi o frapsa to masz chyba 30 sek chyba że zapłacisz to ile masz dysku tyle nagrasz możesz jeszcze poszukać po google bo programów tego typu jest dużo i nie które z nich mają lepsze opcje i lepszy interfejs,

Internet Download Manager pobiera wszystkie materiały wideo które są na str. internetowej , kto powiedział ze tylko z Youtube.

Pobierz : http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Do … 16192.html

Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile:

Wybrałem Frapsa, znalazłem pełną wersję za darmo i wszystko chodzi jak trzeba :slight_smile:

A gdzie taką dają ?

Fraps dorobił się już kompresji w locie ?