Nagrywanie sekwencji wideo z gier

siemka,

jak w temacie,

tylko jedno zastrzeżenie… FRAPSa znam i straszne lagi są jak się nim nagrywa, więc proszę o coś innego… w necie nie mogłem znaleźdź i na stronce dobrychprogramów też nie :confused:

POZDRO !

PS

do FIFY07 :wink:

CamStudio

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=10&id=717

oraz:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=10

widziałeś w ogóle ten program !?

z tego co czytałem to słaby jest do gier !

Może twoja gra ma funkcje nagrywania dem?

lol

no ma…

ale ja chcę nagrać filmik z tych powtórek

Game Cam Lite (trial bez ograniczenia czasowego ale za to z ograniczeniami opcji)nagrywa obraz ale bez głosu i nagrywać można ile się podoba to chyba za te opcje tak zrobili Uśmiech… robi również screenshoty gdy sie nim nagrywa widać lekkie lagi ale sekwencje są potem ok prosze http://www.planetgamecam.com/?locid=download

Fraps :wink:

a czytać umiesz ?

No to być może ma funkcje zapisania takiej powtórki w setkach plików .jpg, które możesz złączyć np. VideoMach’em tak jak w np. Counter-Strike’u.

jedynie w folderze z powtórkami… ale już nie będę próbował… bo zaraz przetestuje program wyzej zamieszczony :slight_smile:

JEST DO TEGO INSTRUKCJA !?

Tak, widziałem i testowałem na grach. Jestem z niego zadowolny :slight_smile:

onlyLECH twojego postu nie będę komentował…:?

Każdy stara Ci się pomóc. Nie musisz krzyczeć ani “lolować”. :?

Wiedz, że na tym forum nikt nie lubi postów typu “lol”, “jush” itp.

Trochę kultury :-x :x

nie wiem co chcecie od lola zwykły angielski skrót :slight_smile:

no i nie rób ze mnie jakiegoś buraka… bo to że lol napisałem nie znaczy że kogoś obrażam czy coś…

jak ktoś urażony się czuje to przepraszam :wink:

Game Cam Lite - ma ktoś instrukcję do tego !? :slight_smile:

CamStudio - może używałeś do jakiś słabych gierek, z tego co wiem w fifie07 będą lagi , no i trzba włączyć nagrywanie przed włączeniem gry :confused:

POZDRO

Coś mi się wydaje, że najnowsza część Splinter’a Cell’a i PES 6 nie jest “słabą grą” 8)

U mnie wszystko chodziło płynnie.

Spróbuj tego programu na własnym PC, a nie sugerujesz się opiniami innych. Najlepiej uczyć się na własnych błędach. Zapewne wszystko zależy od parametrów Twojego komputera :wink:

Hmmm…chyba nie ma takiego programu, który można włączyć po wcześniejszym uruchomieniu gry :?

Ewentualnie możesz spróbować użyć jakiegoś skrótu klawiszowego (wątpię czy podziała).

we FRAPSie dusiłeś jakiś tam klawisz i wtedy nagrywało dopiero…

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 19:49

JESZCZE JEDNO…

zrobiłem filmik tym Game Cam Lite, zapisało jako FIFA07_1.avi jak avi to nie chce odtworzyć w WMP więc ściągnąłem AVI ReComp 1.2.3 , wyszukuję to FIFA07_1.avi a tam wyskakuje że to nie jest AVI !?

o co chodzi ?

jest różnica pomiędzy avi a AVI !?

Wciskałeś klawisz F9 i nagrywałes i przerywałeś.

Pełną wersją Fraps możesz nagrywać ile chcesz i nie łączyć :wink:

już wszystko OK. to nagranie było… niekompletne… nie nadusiłem “zakończ nagrywanie”

ekstra

ładnie chodzi, w miarę płynnie, jak na mojego kompa powiedziałbym że bajecznie :wink:

dzięki wszystkim i polecam ten program (Game Cam Lite) :smiley:

Wy się kłócicie(Czy np. ktoś umie czytać), ja se będę inny.

Proste:

  1. Fraps 2.8.1 Ciskasz F9 i się nagrywa. Jeśli masz słabszego PC czyli 512 RAM, procek 2.0GHz, Grafika 256MB to ustaw sobie grę na 640x480, będzie szło “gites”:slight_smile:

2.Film który nagrasz np. 1min. będzie miał nawet po 700 MB, Jeśli masz Blue-Ray to nie ma problemu, jeśli nie to polecam program VideoZilla 1.0 lub 2.5(jak kto woli) Najlepiej kupić tą wersje z Komp**** Ś**** Nie masz problema z kupnem z sieci. Żadnego logowania itp. (Jak ktoś jest zielony to czasami ma problem)

3.Jeśli chcesz żeby dać film na jakąs stronke to musi być efektowny! !!

FRAPS najlepszy i przynajmniej darmowy…

Z bezpłatnych też bym polecił CamStudi- czasami mi sięprzydaje i nie narzekam…

A tu macie instrukcje co i jak mam nadzieje ze się komuś przyda jeżeli nie wie co i jak sorry ze obrazki są jakie są

Gdy Uruchomimy programik automatycznie zminimalizuje się nam do trey’u co widać na screnie,następnie najeżdżamy kursorem na ikonkę programu klikamy lewym przyciskiem na myszy po czym wybieramy Preferences pozwala nam dokonać wyboru ścieżki gdzie maja być zapisywane rzeczy które zrobił program

ae27c7c735073044m.jpg

ea149f702e2da3eem.jpg

Następnie klikamy Profile Manager Lite tak jak na screenie poniżej

afc0bf3dbcc5279bm.jpg

pokaże się nam okienko z kilkoma opcjami do wyboru my zaznaczamy New Profile pozwala nam na dodanie gry którą będziemy chcieli nagrywać lub klikamy Profile Wizard wtedy program wyszuka i doda zainstalowane na komputerze gry

864ae887dc58a70dm.jpg

Po zaznaczeniu opcji Hot Key’s będziemy mogli zobaczyć pod jakimi klawiszami na klawiaturze są poszczególne czynności takie jak record,pause itd.

dace9f19aa8db186m.jpg

A po zaznaczeniu opcji advanced możemy zmieniać rozdzielczość(pełna wersja programu) dźwięk(pełna wersja) format screenshota itd.6b397a3fdff0e126m.jpg

Po ustawieniu wszystkich opcji w programie wybieramy Launch a następnie

grę którą chcemy nagrywać możemy również najechać kursorem na ikonkę programu kliknąć prawym przyciskiem myszy i od razu wybrać grę.

2b87ee6e5979aec7m.jpg