Nagrywanie sesjami

Czesc wszystkim-mam maly problem :frowning: i bylbym zobowiazany gdybyscie udzielili mi pomocy a problem ten polega na tym ze mam plytke wypalana sesjami w NERO-gdy wloze ja do napedu widze tylko ostatnio nagrana sesje :frowning: -jak zobaczyc pliki nagrane we wczesniejszych sesjach??? sam takze uzywam NERO 5.5.9.0.-za wskazowki i porady z gory dzieki :-)pozdrawiam

Kliknij na swój cd-room prawym klawiszem i wejdź we właściwości. Tam będziesz miał u góry zakładki. Już zapomniałem jak ta zakładka ma się nazywać,ale leć po kolei i natrafisz na sesje,tam będziesz mógł sobie wybierać sesję którą chcesz.

Pozdrawiam!

probowalem juz tego sposobu i niestety nie mam zadnej zakladki we wlasciwosciach ktora umozliwialaby wybor przegladania wczesniejszej sesji :frowning:

Przy wypalaniu ostatniej sesji zeznaczyles “kontynuuj istniejacy dysk wielosesyjny”?

Pamietam ze kiedys dogrywalem cos do niezamknietej plytki ale zaznaczylem pojedyncza sesje i poprzednie zniknely… moze popelniles ten sam blad?

Czasem bywa, że po wypaleniu kilku sesji, w pewnym momencie nie widać innych prócz ostatniej.

Ponieważ to przerabiałem staram się nie palić za dużo sesji, a jeśłi mam ważne dane to już do takiej płyty nie dopalam,

Można użyć jakiegoś programu do odczytania danych, są jakieś na cdrinfo.pl

:okulary:

Czyli próbowałeś na cd-roomie,a spróbuj jeszcze wchodząc we właściwości ale nagrywarki.

dzieki wszystkim juz sobie poradzilem-poszedlem za rada Damiana i okazalo sie ze wlasciwosci przegladania sesji ma Windows 98 a ja niestety chodze na XP ale z pomoca kolegi dane odzyskane-dzieki za wszystkie porady-trzymajcie sie cieplo-hejka :slight_smile: