Nagrywanie sesjami

(Ma艂y) #1

Czesc wszystkim-mam maly problem :frowning: i bylbym zobowiazany gdybyscie udzielili mi pomocy a problem ten polega na tym ze mam plytke wypalana sesjami w NERO-gdy wloze ja do napedu widze tylko ostatnio nagrana sesje :frowning: -jak zobaczyc pliki nagrane we wczesniejszych sesjach??? sam takze uzywam NERO 5.5.9.0.-za wskazowki i porady z gory dzieki :-)pozdrawiam

(Damian) #2

Kliknij na sw贸j cd-room prawym klawiszem i wejd藕 we w艂a艣ciwo艣ci. Tam b臋dziesz mia艂 u g贸ry zak艂adki. Ju偶 zapomnia艂em jak ta zak艂adka ma si臋 nazywa膰,ale le膰 po kolei i natrafisz na sesje,tam b臋dziesz m贸g艂 sobie wybiera膰 sesj臋 kt贸r膮 chcesz.

Pozdrawiam!

(Ma艂y) #3

probowalem juz tego sposobu i niestety nie mam zadnej zakladki we wlasciwosciach ktora umozliwialaby wybor przegladania wczesniejszej sesji :frowning:

(system) #4

Przy wypalaniu ostatniej sesji zeznaczyles "kontynuuj istniejacy dysk wielosesyjny"?

Pamietam ze kiedys dogrywalem cos do niezamknietej plytki ale zaznaczylem pojedyncza sesje i poprzednie zniknely.. moze popelniles ten sam blad?

(Golden Finger) #5

Czasem bywa, 偶e po wypaleniu kilku sesji, w pewnym momencie nie wida膰 innych pr贸cz ostatniej.

Poniewa偶 to przerabia艂em staram si臋 nie pali膰 za du偶o sesji, a je艣艂i mam wa偶ne dane to ju偶 do takiej p艂yty nie dopalam,

Mo偶na u偶y膰 jakiego艣 programu do odczytania danych, s膮 jakie艣 na cdrinfo.pl

:okulary:

(Damian) #6

Czyli pr贸bowa艂e艣 na cd-roomie,a spr贸buj jeszcze wchodz膮c we w艂a艣ciwo艣ci ale nagrywarki.

(Ma艂y) #7

dzieki wszystkim juz sobie poradzilem-poszedlem za rada Damiana i okazalo sie ze wlasciwosci przegladania sesji ma Windows 98 a ja niestety chodze na XP ale z pomoca kolegi dane odzyskane-dzieki za wszystkie porady-trzymajcie sie cieplo-hejka :slight_smile: