NAgrywanie Skyrima na ps3

Ok ludzie kupiłem tes 5 na ps3 , ale nie mogę kręcić let’s playa. Na nagrywarke mnie nie stać bo mam dopiero 15 lat. Więc chyba będę nagrywać kamerką. Co o tym sądzicie?

Zasubkrybujcie mój kanał na youtube.

To jakiś bełkot :shock:

‘let’s playa’

W tym momencie żałuje, że nie jestem na specjalności nauczycielskiej :smiley:

zapewne chodzi o gameplay.

‘Zaskubkrybujcie’ to też niezłe

Co dokładnie od nas oczekujesz? Rodzice kupili ci PS3, nie masz kasy na sprzęt do nagrywania to kręcisz kamerką, sprawa rozwiązana. Jakość oczywiście nie będzie powalająca, zakładam, że niektórzy po prostu wyłączą i tyle :slight_smile:

Tylko sie pytam co o tym sądzicie. A i sorki za błedy bo mam dyslekcje i dysortografie

:shock:

Dodane 02.05.2012 (Śr) 14:58

i nie nie chodzi o gameplaya tylko o Lets’ playa. jest zasadnicza różnica

Dodane 02.05.2012 (Śr) 15:06

A konkretnie to PS3 oddał mi kuzyn :evil:

Różnica sprowadza się do własnego komentarza czyli niewiele. Do tego najlepiej nada się zewnętrzny mikrofon.

Nie trzeba kupować nagrywarki… Wystarczy karta telewizyjna do PC z wejściem HDMI (tu będzie HDCP ograniczało) więc trzeba kupić kabel Component (nie mylić z composite) podpiąć do specjalnej “przełączki” i do odpowiedniego wejścia w karcie podłączyć… Ale przy takim rozwiązaniu powinno sie mieć przynajmniej core 2 quad, ze 2gb ramu i dobry dysk. Skąd to wiem? A stąd, że sam nagrywałem z PS3. Koszt tej karty to ok 350zł (już nie pamiętam dokładnie bo obczajałem te rzeczy z pół roku temu (albo więcej)). Możesz nagrywać, pytanie jaka będzie jakość… Jeśli masz jakiś bucząco-skwierczący mikrofon to nie warto… Lepiej już nagrywać z PC… I najważniejsza kwestia! Większość Let’s play-ów powinno się nagrywać z nowiutkich gier! Skyrima na youtube jest od groma, nagrasz i co? 20 wyświetleń Cię zadowoli? Mówię, lepiej nagrywać z PC (tańsze gry, nie trzeba użerać się z kartami i tp (jakby co mi się udało wszystko spiąć tak, że działało) oraz po prostu łatwiejsza konfiguracja (co jak mniemam jest ważne dla takiej osoby jak Ty). Jeśli masz nowy PC to pozbieraj kaskę na jakąś DOBRĄ GRĘ i kup na premierze albo postaraj się załatwić ją jeszcze przed premierą! Z tego można nagrywać, ze starszych gier raczej oglądalności nie nabijesz… Jeśli masz jakieś pytania pisz, postaram się odpowiedzieć.

PS: Pewnie też narobiłem tu trochę błędów ale ja “nie uznaję” tych “rzeczy” jak dysgrafia itp. Jakby człowiek powtarzał ortografię, starał się ładniej pisać to by nie było problemów. Denerwuje mnie również to, że ci z “dys” mają więcej czasu na sprawdzianach co uważam za niesprawiedliwe, ponieważ sprawdzian/test ma właśnie pokazać co kto umie!

xZdzislawx masz racje. bede robil let’s playe gier z pc.

temat do zamkniecia

Pamiętaj ze starych gier mało kto ogląda a z nowych masz max 4 dni (od premiery (albo nawet mniej)), konkurencja czeka i później to pewnie na youtube będziesz na dole strony (a tam mniej ludzi patrzy)…

Dodane 03.05.2012 (Cz) 11:35

Patrzyłem na Twoje filmiki na yt i… średnio :-x Nic nie mówisz do mikrofonu a i minecraft się przycina… Cóż, z czymś takim trudno się wybić.

  1. Podaj zatem model tunera TV umożliwiającego zgrywanie z HDMI, i oczywiście tańszego niż nagrywarka HDPVR.

  2. Sygnał HDMI jest cyfrowy, component zaś analogowy - o jakiej “przełączce” więc mówisz?

  3. Do nagrywania zewnętrznego materiału potrzebny core2quad? Ciekawe, bo frapsem nagrywam różne gry, mam zaledwie dwurdzeniowca a w 720p fps nie spadają poniżej 25fps.

  4. Skoro taki ■■■■ jak minecraft ma po kilka tysięcy wyświetleń, to myślę że nie ma co się martwić o wyświetlenia skyrima - trzeba tylko zebrać subskrybentów.

Paranienormalny 1.Skoda, że niektórzy próbują na siłę znaleźć dziurę w całym… Nagrywarka to AVerMedia H727. 2. Nie powiedziałem że przełączkę wpinamy do gniazda HDMI! “i do odpowiedniego wejścia w karcie podłączyć”! !!

  1. Gdybyś wiedział to nagrywając z konsoli dane są przechwytywane w locie i muszą być w locie obrobione (w zależności od wybranego formatu musisz mieć odpowiednio mocniejszy PC) "Do podglądania HDTV (H.264) i przechwytywania HD/HDMI

Intel Core2 Duo 2.4GHz lub zamiennik "

We frapsie obraz nie jest w ogóle kompresowany (i np. filmik 1 min zajmuje 2gb a dopiero później go obrabiasz)

  1. Owszem minecraft ma wiele wyświetleń ale na kanałach osób które są “znane” a przynajmniej sie o nich słyszało. Wrzuć z nowego konta coś na setną stronę i zobaczymy czy setki subów nabijesz.

PS: Następnym razem jeśli na kogoś “naskakujesz” to przynajmniej sprawdź czy nie ma on przypadkiem racji… Jeśli dalej nie wierzysz tu masz link do oficjalnej strony nagrywarki http://www.avermedia.eu/avertv/pl/Produ … spx?Id=499

mikrofon mam zepsuty. a laptopa z tym nie dam. Ale ivone kupiłem więc głos niedługo będzie :smiley:

Ivona? Większość osób wyłączy filmik z takim komentarzem. Nie lepiej wydać te kilka dych na mikrofon? Zamiast tego kupiłeś syntezator za 120zł (taniej nie kupisz) coś mi tu śmierdzi :slight_smile:

a i przyznaje. minecraft nie jest moją mocną stroną. ale połonczyłem kanał z kolegą i to on będzie teraz nagrywać. Ale za to Act Of War śmiga jak marzenie. :smiley: