Nagrywanie stacji telewizyjnych w WMP11

Wiecie może jak nagrywać stacje telewizyjne w Windows Media Player 11, a jeśli by się nie dało nagrywać w WMP11 to w jakim programie można by było nagrywać.

Pozdrowienia.

Z góry dziękuje i wesołych świąt :).

Nie wiem czy sie da, ale na pewno możesz to zrobić w programie NeroVision dołączonym do pakietu NERO (trzeba tylko ustawić odpowiedni kanał). Możesz to też zrobić w tym programie NERO Home (też w pakiecie) który ma nieco uproszczone procedury wyszukiwania kanałów i jego przechwytywanie. Do karty telewizyjnej powinno być dołączone stosowne oprogramowanie… przynajmniej u mnie tak było :evil: I ja posługuje się właśnie takim. Nazywa się jakoś PVR (coś tam…) :stuck_out_tongue:

WinFast PVR ;p

patrx95 o niczym takim niestety nie słyszałem i jestem na 90% pewien, że się nie da. Możesz użyć tego, co Ci proponował Michaił Nero (płatny). Możesz pobrać wersję testową stąd: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2402&t=114

:slight_smile: coś tu pokręciłeś ;]

wydaje mi się że ja o tym pisałem :!:

.

Ale to nic… każdemu może się zdarzyć ;]

Wracając do tematu ja dostałem razem z kartą KWorld kupioną z 4 lata temu xD taki programik: “PVR Plus” dostępny na stronie KWorld. Ale tak jak mówisz pavel9099 najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest NERO bo i do nagrywania danych na płyty ci się przyda. Jeżeli natomiast chcesz sam programik to polecam ci to samo co pavel9099 czyli:

a czy WinFast PVR może przegrywać filmy z neta

Nie, jedynie zapisuje sygnał z karty telewizyjnej. Do konwertowania musisz użyć innego programu.

Jakiego programu można użyć do przegrywania filmów z neta, a w ogóle to czy jest jakiś program do przegrywania filmów z neta?

Masz na myśli konwertowanie czy zgrywanie z telewizji Internetowej?

ale chodzi ci o filmiki tego typu które możemy znaleźć na serwisie youtube.pl ?? Jeżeli tak to skorzystaj ze strony http://www.keepvid.com. Wklejasz link do filmu i pobierasz. Potem jedyne co ci pozostaje to skonwertować format .flv na .avi np. Total Video Converterem czy jakimś innym programem :stuck_out_tongue:

Michaił , chodzi mi generalnie o telewizje internetowe ale dzięki za linka czasami też chciało by się zgrać niektóre filmy z youtube

pavel9099 , mam na myśli zgrywanie telewizji internetowej

Patrx95 masz tutaj kilka linków:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=66

http://www.pobieralnia.pl/kategoria-67- … -i-tv.html

http://www.darmoweprogramy.org/programy … netowa.php

http://www.programy.wabi.pl/odtwarzacze_tv.php

dzięki za linki pavel9099 , wszedłem na dobreprogramy i znalazłem tam Real Player i nagrywa mi