Nagrywanie Streamu

Witam. Mam pewien problem. Chciałem jutro nagrać film, który będzie puszczany na streamie, ale nie wiem za bardzo jak. Na początku chciałem wszystko przetestować już dzisiaj. Zainstalowałem Camtasia Studio 6, nagrałem trochę filmiku z YT, potem ze streama, ale jak go odpaliłem, film ścinał się, zupełnie tak jak nowa gra na starym komputerze. Następnie spróbowałem w HyperCam. Tutaj podobnie, film nie dość, że ma słabą jakość, to zacina się. Może znacie jakieś programy, a może tylko trzeba coś ustawić w opcjach? Z góry dzięki za pomoc :wink:

Co to za stream? Bo może niepotrzebnie kombinujesz? Zwykle wszystko co odtwarzasz z internetu wcześniej jest zapisane na dysku komputera, w folderze plików tymczasowych lub cache’u przeglądarki. A już na pewno jest tak w przypadku YT. Do zapisywania filmików z YouTube programów jest mnóstwo. Obadaj np. to maleństwo -> http://www.nirsoft.net/utils/video_cache_view.html Godne polecenia dlatego, że działa z każdą przeglądarką i każdym serwisem z filmikami.

Chodzi o stream na żywo. Wykupiłem sobie wczoraj oglądanie koncertu i chciałbym go sobie zapisać na dysku, myślę, że różne programy tego typu co mówiłeś ni pomogą, jedynym rozwiązaniem są tu chyba programy do nagrywania, chodzi mi oczywiście o HyperCam itd.

Wypróbuj aTube Catcher 2.2.563. Doskonały program. Bardzo rozbudowany, a jednocześnie prosty w obsłudze i po polsku.

Tu masz link www.dobreprogramy.pl/aTube-Catcher,Prog … 21622.html