Nagrywanie z 2 źródeł

Szukam programu dzięki któremu będe móg nagrać dźwięk z mikrofonu oraz z winampa ale jednocześnie bo sprawdzałem juz pare programów ale mogą nagrywać tylko z jednego źródła czyli np nagrywa to co leci w winampie a nie nagrywa mikrofonu i na odwrót .

To może spróbuj nagrać pierw z jednego źródła potem z drugiego i to połącz :roll: 8) :smiley:

A nie trzeba miec do tego specjalnej karty dzwiekowej ??? ktora umozliwia nagrywanie z 2 zrodel na raz?

Pozdrawiam,

nie znam sie na tym, ale może są takie programy

ja tez nie bardzo sie znam ale z tego co wiem takie operacje musi umozliwiac karta dzwiekowa a nie program :wink:

Pozdrawiam,

A moze Virtual DJ tam wrzucasz utwor (a nawet dwa :wink: ) puszczasz to i nagrywasz z majqa!! Przynajmniej u mnie tak dziala. Program jest niestety platny…

Total Recorder.

Link do pobrania:

http://www.highcriteria.com/download/tr52se.exe

Pawek twoj link nie dziala o ile to mialbyc link?

Pozdrawiam,

mi działa link zaraz przetestuje i powiem czy działa

teraz to mi tez dziala…ale wczesniej byl tylko napis Total Recorder bez linku

Pozdrawiam,

też nie działa chyba że nie wiem jak ustawić

Adidadi mi sie wydaje ze musisz miec odpowiednia karte dzwiekowa

ale moge sie mylic

Sprawdz specyfikacje swojej karty dzwiekowej

Pozdrawiam,

karte mam standardową na płycie głównej, czyli chyba nic nie nagra z 2 źródeł :cry:

adacity sprubuj

Adacity czy Audacity jeśli to 2 to to też patrzałem i niestety też nie działa

Wiesz wydaje mi sie iz nie mozna nargywac 2 rzeczy na raz…to jest nie wykonalne no chyba zeby miec 2 karty dzwiekowe w systemie i zlecic nagrywanie jednej rzeczy jedej karcie a drugiej innej rzeczy…

PS…ja mam akurat 2 karty w systemie (zintegrowana i na PCI) i dla ciekawosci sprawdzilem czy mozna nagrywac 2 rzeczy na raz i jednak mozna

Pozdrawiam,

a nie mozesz tego zlozyc w jakims programie np. Cool Edit albo jakims podobnym. Coolem mozna polaczyc nawet 8 sciezek dzwiekowych jak dobrze pamietam

to musi iść na żywo bo potem odzielnie nagrywane już dobrze nie wyjdzie

Wiec chyba jedynym wyjsciem bedzie zakup karty dzwiekowej tak bys mial 2 :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

a ile taka karta może kosztować