Nagrywanie z ekranu

Cześć,

może ktoś mógłby mi pomóc. Chcę nagrać film (zależy mi na jednym dokumencie na Planete plus dla ścisłości;) i zamierzam to zrobić nagrywając live z Cyfry+ online). Próbowałam użyć do tego wielu różnych programów, i na próbę próbowałam nagrywać film z dysku, i niestety efekt jest taki, że ruch kursora i otwieranie nowych okien zawsze się ładnie nagrywa, ale w miejscu lecącego filmu jest czarny ekran (i dźwięku też żadnym programem nie udało mi się nagrać mimo różnych kombinacji w funkcjach tych programów).

Jak nagrywacie takie filmy online (których nie da się ściągnąć:)?

Pozdrawiam

Filmy takie są oczywiście zabezpieczone przed nagrywaniem, z oczywistych powodów.

Ich nagrywanie jest nie zgodne z regulaminem serwisu

Silverlight? Może być ciężko.

http://www.google.pl/search?sclient=psy … 76&bih=730

A ma ktoś pomysł jak się uporać z nagrywaniem dźwięku tymi programami?:confused:

O dziwo obraz się nagrywa teraz (w przeciwieństwie do nagrywania filmów z WŁASNEGO dysku, gdzie obraz filmu był czarny! tego już w ogóle nie czaję), ale dźwięku do tego nie mogę za nic nagrać…

No zabronione zabronione, ale potrzebuję nagrać jeden bardzo ważny dla mnie dokument, którego nie ma nigdzie w necie, na własny użytek z Planete+, a tam niestety one znikają po niedługim czasie i nie ma możliwości oglądania online, cóż zrobić

Silverlight chyba działa bardziej tak, że ściąga pliki, np. z yt?..

Nie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Silverlight

Cyfra online, “nadaje” filmiki za pomocą Silverlighta. Kłopot jest właśnie ze zgraniem takiego strumienia. Jest to nieco trudniejsze niż zgranie filmów z yt (na yt do strumieniowania wykorzystywany jest Flash czy nowsze rozwiązania oparte o html 5).

Dzięki Fanboj!

na razie nadal nic nie ogarnęłam w temacie:/, ale przynajmniej już więcej wiem o co chodzi:)

Spróbuj jakimś softem do nagrywania ekranu komputera np. Mirillis Action!

Wybierasz sobie nagrywanie pulpitu, ustawiasz taką cyfrę+ na pełny ekran i nagrywasz z dźwiękiem i obrazem.