Nagrywanie z Karty TV - PixelView

Witam. Mam pewien problem. Chodzi o to, że jak wciskam nagrywanie na mojej karcie PixelView to ok 4 min nagrywania zajmuje 500mb ( !!

Bardzo prosze o pomoc. Może inną kartę niż PixelView zainstalować? Bo niektóre programy mi trzeszczą i nie mogę zrobić zdjęcia z ogladanego programu z pozycji PixelView.

Ta karta nie umożliwia nagrywania z jedoczesną kompresją, do bardziej wydajnych formatów. Musisz posługiwać się innymi programami, które to umożliwiają. np. “WinDVR3” czy bezpłatny “DScaler”

A czy jest DScaler po polsku? bo niz z tego nie rozumiem… nie wiem gdzie się ustawia kanały ani nic ;. :frowning:

Nie widziałem DScalera po polsku. Jest dość prosty w obsłudze i powinieneś sobie z nim poradzić. Zacznij od menu “Sources” i zaptaszkuj tam swoją kartę. Następnie w “Channels” wejdź w podmenu “Setup”, wybierz “Estern European Frequency” w okienku “kombi” i daj “Scan”.

Nagrywanie i ustawienia nagrywania są w menu “Actions” -> Time Shift -> Options.

ja miałem taki sam problem z nagrywaniem z karty TV, moja propozycja : WinVDR Pro(TRIAL :-() oraz kodeki ffdshow i najnowszego Dvix’a, po bezpośrednim zgraniu z karty na dysk film ma 800 Mb a wcześniej miał 5Gb :smiley: