Nagrywanie z karty TV

Witam.

Mam taki otóż problem, że mam kartę TV AverMedia opartą na chipsecie bt848. Mam do niej sterowniki i program, ale program nie pozwala na nagrywanie telewizji. Jaki program byście polecili w moim wypadku?

Konfiguracja mojego komputera to (o ile potrzebna :wink: ): AthlonXP 2000+, 1GB ram, Dysk 80GB, grafika FX 5500.

Powiem tylko, że testowałem już program CyberLinka, ale 1 godz. filmu zajmowało 4GB i nie dało się przekonwertować, więc on odpada.

Pozdrawiam

Niestety gdy chcesz mieć dobrą jakoś przechwytywania obrazu z Karty TV to właśnie te pliki zajmują dużą przestrzeń na dysku dlatego, że nie są kompresowane i nie wycina Ci z filmu klatek. Jeżeli chcesz to ściągnij sobie ten programik http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=238&t=113 ( za pomocą tego programu również możesz przechwycić obraz z karty TV) i pobaw się z kompresją video oraz audio tak aby film nie tracił na jakości ale i zajmował o wiele mniej miejsca. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

VirtualDubem też się bawiłem, to za żadne skarby nie mogłem dźwięku uzyskać to raz, a dwa to, to że jak udało mi się raz na 100 uzyskać dźwięk, to był z opóźnieniem ~2sek.

To może zobacz tym programem http://vcr.ferro.com.pl/