Nagrywanie z tunera TV-problem

Posiadam Tuner TV AVerMedia GO 007 FM Plus i kiedy nagrywam coś w formacie AVI(oczywiście od razu z kompresją) to wszystko ładnie "idzie"dopóki nie wpłynie na to jakiś czynnik “zatrzymujący”, tak jak np.otworzenie winampa/otworzenie incredimail. Włączanie winampa powoduje zatrzymanie nagrywania, a dokładnie: czas leci dalej, dźwięk słychać, ale obraz zostaje w miejscu przed włączaniem winampa. Co mogę zrobić z tym fantem ?

Parametry mojego kompa: MSI K7N2 Delta, Athlon 2000+ XP, 512 MB RAM, GeForce 3 Ti.

ja mam ten sam problem. zainstaluj najnowsze oprogramowanie do tunera mi to pomogło :smiley:

Jakie proponujesz do mojej AVer-ki :slight_smile: ?

a moze masz za slabego proca?

Możliwe, no ale powiedzmy, że nie stać mnie na razie na wymianę proca, a chciałbym rozwiązać mój problem jakoś inaczej(może ktoś poleci mi jakiś sprawdzony software). Czekam również na inne wskazówki.

Pozdrawiam

proponuje tv motion recorder ale linka nie dam bo nie mam :mrgreen:

Niestety nie mogę znaleźć tego programu. Czy ktoś dysponuje linkiem, a może poleci mi ktoś inny program, który rozwiąże mój problem.

Prosze tu masz link przeczytaj uważnie mi pomogło a mam starego Avera i chciałem go wyjeb…do śmieci bo ciagle miałem problemy ze sterami o zgrywaniu czegoś z Tv to mogłem pomażyć przedewszystkim polecma wywalenie orginalnych sterowników i programów do obsługi tunera a tu masz link http://forum.tii.pl/viewtopic.php?p=4609 przedewszystkim polecam sterownik BtInstaller i program do obsługi FlyDS świetnie zgrywa w każym formacie Dvix Xvid itd jakim tam się chce.Pozdrawiam

Mysle że na cos sie przydałem :))