Nagrywanie z YouTube

Czy może mi ktoś napisac,jesli ktoś nagrywał jakis materiał z YouTube na płytkę (DVD,CD) ,jak jest z jakoscią nagranego materiału?

Mam parę ciekawych rzeczy do wypalenia,tylko nie wiem jak wygląda jakosc takiego materiału pózniej na Telwizorze.

Czy trzba przerabiac?

Jakie jest okienko,czyli rodzielczosc przede wszystkim?

Pytasz o rzeczy całkiem subiektywne.

Zainwestuj w czystą płytkę (to grosze przecież), obejrzyj na TV i oceń, czy Ci się podoba, czy nie.

Powiedzmy sobie wprost: filmiki już na youtube w małych rozmiarach prezentują się tragicznie, aby szybciej się ładowały i zawierały mniej miejsca na serwerach.

Gdy taki film wrzucimy na duży TV to powodzenia w oglądaniu kolorowych pikseli, a nie obrazu ;]

Druga sprawa tak jak napisał alekss - płyty kupisz po 0.60gr (czasem i taniej) więc co Ci szkodzi spróbować samemu :wink:

raczej nic tego nie wyjdzie oprócz pixelozy nie ma co nawet próbować.Pozatym w jakim formacie masz te filmiki z youtube bo jak flv czyli normalny po zagraniu to dvd nie odtworzy Ci takiego formatu i edziesz musiał to na jakiegoś avi przerobić.

No właśnie chodziła mi też ewentulana przeróbka na avi lub inny format.ale widze że szkoda czasu.

Dzięki za odpowiedzi

Wklej link z YouTube z filmem na stronę http://www.keepvid.com. Nie kiedy są podane formaty w, których można ściągnąc film.