Nagrywanie zdjęć

Mam taki oto problem chce sobie nagrać 170 zdjęć (wszystko waży około 200MB) i napotykam na problem mianowicie chce nagrać płyte (w Nero 6.0) Foto i wideo daje utwóż Vidio cd w ż ucam zdjęcia i pisze że w menu będzie widoczne 99 zdjęć :o

A teraz nie wiem co zrobić bo musze wszystkie zdjęcia w ż ucić na płyte czy ktoś zna na tyle ten prog by mógł opisać przebieg tej czynności :smiley:

ulubione - utwórz dysk cd z danymi - dodaj wszystkie zdjęcia i je wypal. tak będzie najprościej.

Greg0r0 a może poczytaj najpierw o co dokładnie chodzi Stachu_83 :? :? :?

jeśli om nie chodzi to ż eczywiście bym tak Greg0r0 zrobił i wtedy by nie było problemu ale problem powstaje ponieważ a ponieważ te osoby nie mają kompa a mają DVD a chciałbym aby to jakoś wyglądało i żeby w trakcie oglądania pojawił się jakiś miuzik to jest już jakimś wyczynem z mej strony probem w tym że jest blokada 99 zdjęć i ni ec hce więcej ukazać na płycie więc ponawiam moje zapytanie jeśli ktoś coś wie dajcie znać

Zastosuj jakiś program do robienia prezentacji ze zdjęć.

Możliwe że w takim formacie który robi NERO więcej zdjęć się nie zmieści na jednej płycie. Jeżeli masz nagrywarkę DVD zapisz prezentacje NERO na płycie DVD wtedy powinno się zmieścić. Żeby nie niszczyć nośnika zrób symulację.

a co jeśli jie mam nagrywarki DVD

Na przykład:

Photo to VCD creator LITE 2.0.4

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1339&t=60

Prezentacja zostanie nagrana w formacie VCD lub SVCD możliwym do odtworzenia na stacjnarnym DVD.

Ważna jest ilość zdjęć dlamnie czy się zmieści :slight_smile: ale dzięki nowy program nowe możliwości :smiley:

Złączono Posta : 01.11.2005 (Wto) 20:55

Mam jeszcze pytanie czy moge dać w nero wypal pliki DVD Vidio i wżucić tam zdjęcia

capture1kopia9oo.jpg

i czy będzie to czytelne dla DVD