Nagrywarka CD RW

Zamierzam kupic nagrywarke CD RW co byscie mi polecili??

chodzi mi o dobra i szybka nagrywarke cena nie gra roli :stuck_out_tongue: :slight_smile:

jesli cena nie gra roli to kup nagrywarke dvd, kto wie keidy sie przyda :D…a tak serio, ja kupilem niedawno Liteona 52x32x52x za bodajze 120zł i działa cicho i szybko…wiecej na http://www.komputronik.pl

przynajmniej napęd combo (no chyba że masz napęd dvd)

Teraz nie opłaca się kupować nagrywarek cd, bo idą prawie po tej samej cenie co dvd :smiley:

Highlander ja mam taką i jestem bardzo zadowony

nape dvd do niczego mi się nie przyda i ja to wiem :wink:

http://www.dekanex.pl/?Product=1140

nieprawda a zresztą napędy cd są szybsze w nagrywaniu i odczycie

w moim przypadku nagrywam gdzieś 5 płyt dvd dziennie,myśle że przydałby ci się napęd dvd np. do otwierania filmów dvd a teraz szczególnie kiedy ma wyjść GTA SA

Za chwilę DVD może byc koniecznością zwykły napęd DVD sam czytnik kosztuje 100 zł,nagrywarka CD,CDRW kolejne 100,a napęd combo z Nagrywarką DVD 200 zł z groszami

Będzie go trzeba miec ze względu na gry Far Cry 6CD,Half Life 2 też jest chyba na DVD

można nabyć za 80 zł a combo za 160 zł

ja mam nagrywarke l

Liteona 48x24x48 juz od 4 lat i bardzo sabie ja chwale,jeszcze nie mialem z nia zadnych problemow,za to w drugim kompie mam DVD-RW Liteona (dwuwarstwowa,chyba SOHW 1693 czy cos takiego)i jesli chodzi o moje zdanie jest do dupy :slight_smile:

popsuła mi sie po 2 dniach nagrywania,dostałem nowa i narazie działa juz od 6miesiecy,kumpel tez taka mial i mu sie popsula po 4 dniach,czy to pech czy towar taki wadliwy produkuja teraz? :lol:

filmów duzo nie ściągam, a jak juz to po oglądnieciu kasuje.

GTA SA - na co mi, miałem na PS2 i nie zamierzam już w nie gracm tym bardziej na PC. A inne gry - od gier sa konsole a na PC to raczej gg i net

a co do płyt DVD nagrywarka słuzy mi raczej do nagrywania równego rodzaju stron, tekstów, prezentacji do szkoly i dla nauczycieli wiec DVD mi jest zupełnie niepotrzebne

m89, tylko ja mówie nie o szybkości ale o cenie :twisted: Rozglądnij się, dołożysz raptem 40-50 zł i masz już :-x

pytanie nie jest o nagrywarke DVD a CD więc trzymajmy się tematu

Jeśli nie zależy Ci na cenie, kup nagrywarkę DVD. Maksymalnie do 250zł wydasz na produkt Lite-Ona lub LG. W nagrywarkach CDRW polecam te same marki. Pamiętaj, że CD robi się powoli przeżytkiem.