Nagrywarka - czego wina?

czego ( programu Nero czy mojej nagrywarki Lite ON) winą jest to, że przy nagrywaniu płyty z muzyką niektóre piosenki się dobrze nagwyają, a inne są przerywane ? ( napewno nie jest to wina piosenki, bo nagrywałam jedną piosenkę dwa razy ( na różne, ale tej samej firym płyty) i jeden raz się nagrała dobrze, a drógi raz przerywała… zaobserowałam to tylko na muze narazie :slight_smile:

Jeśli już to jest to wina nagrywarki. Nagrywaj piosenki z najniższą prędkością, a może błędy przestaną występować.

Przy nagrywaniu audio z wysoką prędkością często zdażają się błędzy polecam obniżyć prędkość do 8 lub 16x

dzięki… a mam jeszcze jedno pytanko : czy mogę te nagrywarke reklamować w sklepie? czy przyjmą mi reklamacje ? bo chce ją im oddać i zwrot kasy dozucić 90 zł i kupić sobie nagrywarke dvd :smiley:

jak masz gwarancję to tak

hehe, każdy by tak chciał. Niestety będą tak długo naprawiali aż naprawią. W ostatecznosci po kilku naprawach mogą Ci wymienić na nową ale nikt pieniędzy Tobie nie odda. :?

Jeśli jest uszkodzona to oczywiście, że możesz. Tylko pamiętaj nikt ci dobrej, nagrywarki nie wymieni. Najpierw musisz ją naprawić, jak zdarzy to się trzykrotnie to możesz żądać zwrotu pieniędzy.

I tak na samym początku, przyjmij do wiadomości, że nikt głupi nie jest i wyczują, o co ci biega.

Co do tego to nie jestem pewien…

Jest powiedziane przez producentów nagrywarek, że przy dużych prędkościach, mogą występować błędy. To raczej nie zostanie uznane, za wade nagrywarki.

Jeśli chodzi o dokładnie ten bład co przedstawił kolega to niestety na 100% nie zostanie to uznane za wade nagrywarki. :smiley:

Prędkość nagrywana to jedno.

Jakość nośników CDR to drugie.

Czyli dobre nośniki i prędkość x 4 lub 8.

Aha… Ok… Dzięki za pomoc ! Będe nagrywać muze na mniejszej prędkości!