Nagrywarka DVD do 100zł

Chciałbym kupić jakąś dobrą nagrywarkę do 100zł.

Myślałem nad DVR-216, ale na allegro jest tylko 1 aukcja i z tego co wyczytałem ona nie ma LightScribe (w sumie to mi nie potrzebne, ale może kiedyś się przyda).

A i na tej aukcji też nie ma oprogramowania, a to by się przydało.

Dzięki!

jesli w sumie Ci to nie potrzebne - to po co kupowac na zapas?? - nie wiem czy napisze tu ktoś, kto wypala choć 1 płytę z LS w tygodniu. (a jesli już to zapewne mało kto wypali ich 20 na rok)

ja świadomie kupiłem bez LS mimo że było 10 zł różnicy wtedy - bo wiedziałem, że mi to zupełnie się nie przyda i nigdy tego nie użyje…

bez softu - co za problem??? kiedys używałem nero jak nie był “krową i kombajnem” teraz lece na ashampoo (free) i jestem zadowolony :slight_smile:

a ten model Pioneer’a z tego co słyszałem to jest ok. poza tym do 100zł jest sporo modeli więc można coś wybrać minely już te czas kiedy za nagrywarkę CD trzeba było dać pół pensji…

Na twoim miejscu brałbym bez zastanawiania się Pioneer DVR-216D

LS to IMO tak na prawdę zbędny gadżet.

Hmm, czy przypadkiem nie można zmienić Firmware by obsługiwał LS albo LF? Ale też uważam to za zbędny bajer, tym bardziej, że za płyty dodatkowo trzeba zapłacić bo są droższe.

Pioneer 216 jest bardzo dobrą nagrywarką DVD.

Nero też już długo nie używam, są inne dobre programy darmowe.

Pioneerów 216 ja tu widze co najmniej kilka:

http://allegro.pl/14576_pioneer.html?id … =1&order=p

symbol D oznacza brak obsługi zapisu DVD-RAM, BK mówi o kolorze panelu przedniego (black).

Poszukaj w sklepach, bo może wyjść taniej niż na allegro.

Ok dzięki za wypowiedzi.

LG Gh22NP20 bez LightScribe.Bardzo dobre opinie =100 zł.