Nagrywarka DVD która wersja

Witam, mam zamiar kupić sobie nagrywarkę DVD do kompa tyle, że nie wiem czym różni się jej wersja bulk od wersji BOX bo patrząc na parametry to raczej niczym. Jedyne co dostrzegam to cena

BOX - pudełko, papiery, nero, itp.

BULK - sama nagrywarka + płyta z NERO

co masz na myśli pisząc “papiery”?

Jakieś instrukcje, reklamy coś w tym stylu.

a co się bardziej opłaca kupić wersję bulk czy box?? warto dołożyć 20 złotych za boxa??

Jak 20zł to raczej tak, będziesz miał wszystko ładnie zapakowane i tyle jak kto woli. Ja zawsze biorę wersje bulk jak się da obojętnie jaki sprzęt, z tego względu że nie mam zamiaru tych all pudełek przechowywać i stosów papierów,a zaoszczędzoną kasę zawsze wydaję na piwko :stuck_out_tongue:

Jak jest tylko fajnie zapakowane to co z tego a jakies kable do tego wtedy dostane czy cóś :wink:

A jaki kabel to nagrywarki jest ci potrzebny ?? Bo taśmę i kabel zasilający masz na 100%. Poza tym w wersji BOX tych kabli ci i tak nie dazą.

obawiam się, że nie mam kabla SATA i tu widzę problem bo nagrywarkę chcę kupić z SATA

A to zmienia postać rzeczy :slight_smile: Więc musisz się zaopatrzyć w wersje BOX. PS. takie rzeczy piszemy na wstępie.

przepraszam. czyli jednak muszę a nie tylko mogę dołożyć 20 złotych :smiley: spoko. Dzięki.

kupiłem wersję bulk i kabelek dostałem za free, jedyne czego mi brakowało to przejściówka z zasilania na zasilanie sata. nie oplaca sie kupowac wersji boxowych!! Temat mozna zamknac czy usunac