Nagrywarka dvd LG problem

Od jakiegos czasu mam pewien problem z nagrywarka. Tzn nagrywa wszystko i odtwarza tez wszystko, ale gdy włoze do napedu pustą płyte(czy cd czy dvd) to wyswietla sie taki komunikat:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9jr … 65fsb.html

Jak to naprawic, jest to bardzo denerwujace i nie powinno tak byc.

Bardzo prosze o pomoc.

Z góry dzieki.

Jak dla mnie to normalka… nigdy nie zwracałem na coś podobnego uwagi.

Jeśli jednak przeszkadza Ci to w jakiś sposób to powiedz mi czy taki komunikat pokazuje się przy włożeniu KAŻDEJ czystej płyty?

Nie chodzi mi tutaj oczywiście o rodzaj, bo przecież sam napisałeś

Napisz jeszcze od kiedy masz taki problem, bo może

instalowałeś jakieś nowe oprogramowanie?

U mnie jest to samo od wczoraj gdyz wczoraj wsadzilem do kompa nowa nagrywarke BenQ DW1650 :?

A tak przy okazji to mam z nia wiecej klopotow:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 146#482146

:? :? :?

Tak bład pojawia sie po włożeniu każdej czystej płyty. Nie instalowałem oprogramowania, ale problem pojawił sie odkąd próbowałem nagrac cos na płycie dvd-RW firmy EMTEC. Nagrywałem w nero, weryfikacja przebiegła niepomyślnie, i po teście cd-dvd speed wykazała bad sektory. Wtedy nie czytała mi napedu z poziomu Windowsa w ogóle. Po restarcie czyta i zapisuje, błedy natomiast pojawiaja sie w przypadku włożenia czystej płyty dowolnego typu. Zaznaczam przy tym ze mam nagrywarke combo i ten typ płyty(EMTEC) jest przez nia obslugiwany.

Miałem taki sam problem z liteonem.Robisz tak:

1.Naciskasz mój komputer.

2.Dajesz właściwości tej nagrywarki np(stacja dysków dvd-rm F:)

3.Dajesz zakładkę nagrywanie i włączasz : włącz nagrywanie dysków cd na tej stacji.

4.i Wszystko działa :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :lol: 8) :stuck_out_tongue: :twisted:

Rzeczywiście pomogło. Ale nadal nie wiem co było tego powodem i czy ta opcja była wcześniej zaznaczona. Mimo wszystko chciałbym prosic administratora/moderatora o przyznanie pochwały dla olka96.

Prosić możesz, prośba niewkonywalna (na tym forum nie istnieje możliwość przyznawania pochwał) .

Podziękuj Olkowi sam np. na PW.