Nagrywarka dvd LG

Co sądzicie o tej nagrywarce czy warta jest zakupu http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23668 a tu jest jej zdjęcie czekam na wasze opinie :smiley:

==========================

nie umieszczaj tak długich linków bez ukrycia

monczkin

Co do napędów LG wypowiedziałem sie w innym topiku dodam tylko ze szkoda kasy na taki sprzęt, za podobną cenę kupisz coś lepszego min : Liteona Toshibe Nek-a - wiem ze zaraz odezwą sie zwolennic Lg . Tak jak pytałem sie w serwisach podaja jak muchy zwłaszcza optyka , nagrywaja z błedami maja problemy z czytaniem niektorych formatów ogolnie szkoda zachodu .

ale ta nagrywarka wypala obrazki na płytach a innych takich nagrywarek nie ma wszystkie płyty czyta bez błednie więc nie wiem czego się czepiasz maiałeś lg że tak zle o nich piszesz??? :-x

M a x ma racje ja miałem 2 napędy LG i dupa blada w każdym poszła optyka. Ja polecem LiteON-a mam nagrywrke DVD i CD tej firmy i sprawuja się super.

Polecam Toshibe albo Liteona.Już nie jeden sie przejechał na LG :-x

Słuchaj jezeli lepiej wiesz to po co wstawiasz topik - chciałes opini to masz co do pytanie tak miałem 2 LG i kazdy padł

mi padł 1 LG52x, jeszcze za starych czasów ;] z nowych LG z nowa optyka niepadała ani jedna LG52x, LG CDRW52X, LG DVDRW 8)

aktualnie w kompie tylko LG DVDRW!

Na LG złego słowa nie mogę powiedzieć. Od roczku mam dwa napędy i żaden nawet nie pomyślał, żeby się popsuć :wink:

A co do nagrywarki, to polecam ci Plextor’y :wink: