Nagrywarka DVD LiteOn

Witam, wkońcu nadszedł czas kupna nagrywarki dvd, przewaliłem sterte ofert i wybrałem jedną, a mianowicie [tą

Co o niej sądzicie? Jeżeli znacie jakieś lepsze, w cenie do 200zł, to dawajcie propzycje, ma ona służyć do użytku domowego, odtwarzania płyt, nagrywania płyt z muzą, przegrywania płyt… Nie zależy mi na demonie szybkości :slight_smile: Sądzę, że będzie dobra, ale czekam na wasze opinie :slight_smile:

Polecam NEC ND-4551(200 złotych) Mam taka nagrywarke i zero problemow :smiley: A jesli chodzi o lite-on jest 20 złotych tańszy ale za to płacisz za produkt solidnej firmy. A poza tym lepeiej zainwestowac na przyszłosc te 20 zł. Porównywalna do lite-ona choc przewyzsza go kilkoma własciwoscami. A z tego co wiem to nec-i sa duzo cichsze, mały szczegoł a jednak :slight_smile: Szczerze polecam

A jaką byście polecili nagrywarkę DVD właśnie marki LiteOn (chodzi o model)?

Nie mam zastrzezen. Porównywalna cenowo i jakosciowo do innych znanych firm. Chociaz na prawde głosno pracuje.

to prawda :? wypala wszystko co jej się nawinie na plus należy zaliczyć również bardzo krótką obudowę.

Jakimi?? (Proszę o konkrety)

Podobno Liteony są słabe, tak mi powiedział facet w sklepie komputerowym kiedy kupowałem Pioneera (właśnie jego zalecł). Ale w innym sklepie sprzedawca powiedział że to właśnie LiteONy są najlepsze.

Przede wszystkim parametry techniczne( polecam lekture http://www.cdrinfo.pl ) Następnie lepsza korekcja błędów, czyli odczyt dorysanych płyt, cichsza praca. Miałem nagrywarke liteona i często jesli nagrywałem płytki nie markowe, nieznanych producentów to ladwały w koszu z powodu nieudanego zapisu. :frowning: Przy necu jakos rzadziej sie to zdarza

I komu tu wierzyć :stuck_out_tongue:

Ale ja o czym innym chciałem :slight_smile:

Znalazłem o wiele lepszą nagrywarkę od tego Liteona, jest nią BenQ DW1655 LightScribe, co o niej sądzicie?? Przeczytajcie test, a w szczególności “Podsumowanie”, sadze, ze jest bardziej warty zakupu niz powyzej wymieniony Liteon :slight_smile:

a jak z Pionieerami??

Sa drogie, a te tansze nie spelniaja moich oczekiwan (sorry za brak Polskich znakow, ale cos sie schrzanilo :stuck_out_tongue: )

Jeśli chodzi o BenQ DW1655 LightScribe, to faktycznie dobra nagrywarka, ale ogólnie firma raczej słaba, która ma moze kilka solidnych produktów. A jesli chodzi o produkty pionner to zawsze były “na poziomie” np starszy model 108. Według mojej subiektywnej oceny niczym sie nie wyróznia. A model 110, który jest dostępny na na rynku kosztuje w granicach 180

zł :o wiec chyba nie jest taki drogi

Ale ten Pioneer nie ma LigthScribe :stuck_out_tongue: Po za tym s brzydkie i wogole jako mi nie pasuja.

W produkcji nagrywarek nie taka slaba :PPP

:o Chyba źle mnie zrozumiałes, chodziło mi o firme benq

Teraz co Cię dopiero nie rozumiem :stuck_out_tongue:

:mrgreen: Chciałem powiedziec ze firma Benq ni jest zbyt znana w produkcji nagrywarek, co prawda posiada kilka udanych modeli, ale dopiero “wchodzi” na rynek nagrywarek. Mam nadzieje ze mnie zrozumiesz :slight_smile:

No teraz wszystko jasne :wink:

Chyba jednak sprawię sobie tego Benqa, bardzo dobrze wypada w szelkiej maści testach :smiley:

PS. Już nie chyba, ale napewno, bo juz zamówiłem :slight_smile: Temat można zamknąć, bo wszelkie dyskusje są już zbędne :slight_smile: :wink: