Nagrywarka dvd nie nagrywa

witam

mam problem z nagrywarką polega na tym że nie nagrywa płyt cd a dyd tak 5ięć programów do nagrywania testowałem i zawsze to samo .dodam jeszcze że odtwarza cd

jak ktoś wie i powie co to to dziękuje

samsung LITE-ON DVDRW SOHW-832S

Sprawdź napęd na innym kompie,jak to samo serwis.

Wyczyść jeszcze laser napędu.

Czy kiedyś w ogóle nagrywała CD?

pewno że nagrywala mam ją od nowości jakieś 3 lata a morze nagrałem ze 30 płyt

Witam!

Po pierwsze to stara nagrywarka (mam taka na półce tylko, że SOHW 812S przerobioną na 832S) i niedawno kupiłem nową ponieważ 832S nie chciała mi współpracować z nowymi płytkami Verbatim (widziała tylko prędkość 2.4, podczas, gdy płytki miały indeks 16).

Na jakich płytkach CD nagrywasz? Może nagrywarka ich nie obsługuje?

Czym się objawia to, że nie nagrywa płyt, jaki jest komunikat, jakieś błędy wyskakują?

Opisz dokładniej swój problem.

o ziomek z wrocławia

to jest tak co do płyt to raczej nie próbowałem paru rodzaji

w nero pozwala wejść zaczyna niby nagrywać ale lampka sie niezapala i trwa to około 10 minut bez względu jaki duży plik i co na nim jest potem wyskakuje error

poweriso pozwala zaczyna sie kręcić i jusz po minucie (burning failed -102)

w innych programach tego typu szybciej lub wolniej wyskakuje jakiś błąd

mam wrarzenie jagby nagrywarka nie umiała rozpoznać co to za płyta niby wyświetla że jest pusta i tam inne te żeczy ale jak zaczyna sie kręcić to wariuje

chyba czas zainwestować

Kup najlepiej sobie nowa nagrywarke.Teraz nagrywarki sa tanie jak nie wiem co zainwestuj pare złotych i będziesz miał spokoj.

POZDRAWIAM

Witam!

Zgadzam się… 120zł i masz nową nagrywarkę. Nie ma co reanimować tego trupa… najnowsze biosy do niego mają daty z 2004 roku :stuck_out_tongue: