[Nagrywarka DVD]Reset kompa po włożeniu płyty

Witam, zakupiłem dziś nagrywarkę DVD LG 4167B, mam następujący problem, po włożeniu płyty następuje twardy reset komputera. Nie zawsze, 50% włożonych płyt powoduje reset. Kiedy jednak komp się odpali od nowa z płyta w napędzie jest juz wszystko OK. Nagrałem dziś parę płyt - wiec nie jest to problem z obciążeniem zasilacza, nadmienie ze wcześniej zdarzało mi się to ale bardzo sporadycznie na poprzednim napędzie CDRW. Usunąłem profilaktycznie w menedrzeże urządzeń kanał IDE na którym podłaczona jest nagrywarka, zainstalował sie oczywiście od nowa, dalej to samo. Gdzie mam szukać Z właściwości kanału wynika że napęd pracuje teraz w trybie UDMA 2. Nagrywarka jest ustawiona jako master i jest sama na kanale pomocniczym, na podstawowym mam hd’ka, prosze o jakieś porady - jestem już trochę zdesperowany…

Specyfikacja mojego kompa:

Cel. 2,4Ghz

Mobo: MSI Neo-V

ram - 768mb

video - Radeon 9250

DYSKI:

CAVIAR SATA 80GB

BARRACUDA ATA 60Gb

OPTYK:

Nagrywarka DVD LG 4167B

Moim zdaniem jednoznacznie wskazuje to na zasilacz , chyba że masz jakiś porządny firmowy, przy tym sprzęcie co najmniej 350 watowy

Załóż nową taśmę sygnałową 80 żyłową na II kanał IDE, włóż wtyczki mocno i prawidłowo.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 712#247712

Słaby zasilacz.