Nagrywarka DVD-RW LG GSA-H42L LightScribe. Opłaca się?

Siemka. Zastanawiam się nad zakupem nagrywarki DVD-RW Mam na ten cel 130zł. Chciałbym żeby była w kolorze czarnym i z technologią LightScribe. Na allegro jej koszt to 126zł. Kupić ten model czy jakiś inny?

Nagrywarka DVD-RW LG GSA-H42L

tak opłaca się. Jakość jest bardzo dobra a cena niewysoka :slight_smile:

dość hałaśliwa bestia :slight_smile: miałem, nie wspomnę już w jakie oscylacje wpada :stuck_out_tongue:

jak chcesz dobrą nagrywarkę to dołóż 30zł i kup to:

http://allegro.pl/item189077119_nagrywa … zumow.html

ewentualnie Plextor ale to już większa inwestycja :wink:

http://allegro.pl/item191192459_nowa_na … fa_gw.html

Nie raczej zakupie tą LG. jak dla mnie wydanie 250zł na tą nagrywarkę Plextor’a to… głupota :slight_smile:

no jak chcesz ja też mam LG i nie narzekam :slight_smile:

Ja osobiście mam GSA-H42L i jestem zadowolony. Fajnie wypala okładki na płycie. Polecam.

Ja mam nagrywarkę DVD-RW LG GSA-H20L i jest ok.

Heh…za to ja mam LG GSA H12N :smiley: ,fakt jest trochę głośna ale za to nie miałem z nią żadnych problemów,odczytuje i wypala doskonale w końcu to LG :slight_smile: .

ja mam LG GSA-4163B, która w testach CD-ACTION wypadła bdb. Jest cicha i niezawodna ale już na dzisiejsze czasy przestarzała z deczka :wink:

bez obrazy ale te testy w CD-A są do naszych czterech liter.

Obecnie na runku każda nagrywarka jest dobra( nie mówie o “no-name”)

Tak tylko ten LG jest trochę cichszy od niektórych Lite-Onów

Lite-ON’a nie wziąłbym i za 50 zł… mój brat cioteczny ma - z 7 wypalonych u niego płyt tylko 2 dały się odczytać. LG/Plextor/Pionier te nagrywarki są warte zakupu :slight_smile:

A co powiecie o tych nagrywarkach?

LG GSA H22L LightScribe

Samsung SH-S182M LightScrobe

Większość nagrywarek różni się w 99% naklejką.

Nie umie wypalać, lub pali na chińskim szmelcu ze śmietnika. Mi ani jednej płyty nie zepsuł. I typowe polactwo, jak się zepsuła to zła całą firma bee :x znajomemu po 2 tyg padła LG, więc jednak są śmiertelne, i LG nie robi nagrywarek na trybach, tacka porusza się na pasku, czasami jest problem z wyjęciem płyty.

LG - bebechy jak w Lite-onach, Sony, LG, BenQ, czasami wystarcza zmiana biosu do otrzymania z Liteona np Sony.

Plextor - część nagrywarek robił Lite-On.

Z nagrywarek z LS jednymi z lepszych są Lite-Ony i LG.

A czym różnią się od siebie te dwie nagrywarki: LG GSA-H22L i LG GSA-H42L