Nagrywarka dvd

mam zamiar kupić sobie nagrywarke dvd jaki model polecacie na cco należy patrzeć przy wyyborze nagrywatki???

punkroker rzuć okiem:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ywarka+dvd

Zależy od ilości gotówki, jaką posiadasz :twisted:

Wybór na każdą kieszeń :lol:

Zdecydowanie polecam Ci nagrywarke firmy NEC.

Uzyskala w niejednych testach pierwsze lub czolowe miejsca co swiadczy samo za siebie.

Polecam:

:arrow: NEC DVD+/-RW ND-3540A bulk black

Oczywiscie kolor mozesz sobie wybrac inny. Ja uzytkuje z tej nagrywarki juz ponad pare miesiecy i naprawde warto wydac za nia te 200zl z groszami :wink:

Polecam

Proponuje Ci:

Plextor PX-716A

lub tańszy LiteOn SOHW-1673S

Zwróć również uwagę aby przy zakupie nagrywarki dołączone było oprogramowanie tzn.Nero Burning Rom i Power DVD.

Pojemnośc pamięci podręcznej Niezawodność MTBF Wsparcie technologii typu Burn-Proof <<<— kto mi to wyjaśni chodzi mi o taką nagrywarke żeby dosyć szybko nagruywałą i najważniejsze żeby sie nie popsuła 8)

Ja polecam tego LiteOna, co go zlinkował Damian. Ewentualnie jeszcze nowszy model 1693S.

Oto kilka informacji na temat w/w przezemnie NEC’a, ktorego Ci polecam w ciemno i zakupu na pewnoe nie pozalujesz. Sam uzywam od dluzszego czasu i naprawde swietna nagrywarka.

Oto info :arrow:

neroinec0te.th.jpg

JA również polecam Lite-ona SOHW-1673S. Nagrywarka jest dobrej formy, szybko i dobrze nagrywa płytki. Wszystkie nagrywarki Lite-on są dobre. klik - tu znajdziesz wiele informacji o tym sprzęcie.

Ja kupiłem sobie właśnie tą nagrywarke 2 tygodnie temu i spisuje sie ona na medal.