Nagrywarka DVD

Zamierzam kupić sobie nagrywarkę DVD. Chciałem sie spytać czy lepiej brac Toshibe czy Lite-ONa ? Która firma jest lepsza ? Myślę nad tą:

Toshiba DVD+/-RW SD-R5372B

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16468

Może mi ktoś doradzi ? 8)

Polecam Toshibe.

Nagrywarki tej firmy są o wiele rzadziej wadliwe.

Zgadzam sie za Damianem ale porponuje ci rowniez sprawdzic oferte firmy NEC…maja bardzo dobre nagrywarki w atrakcyjnych cenach…Najnowszy model 3540a kosztuje na http://www.sirius.pl 191 zl

Pozdrawiam,

Toshiba, tak jak napisał Damian :smiley:

Mam to cudo i nie narzekam, może ciut głośnawa, ale co do reszty nie mam zarzutów. Pali jak wsciekła na wszystkich nośnikach (tych tańszych również)

fiesta mógłbyś mi jasniej sprecyzować Twoją wypowiedź ? Bedzie ona dla mnie ważna. Dlaczego narzekasz ? Że wyje ? :?

Pewnie gdzies wcielo “nie”

Pozdrawiam,

chyba tak, ale wolałbym sie upewnić na 100% niż kupić źle 8)

Dobrze że tu trałiłem bo myślałem że LiteOn jest lepszy ale widze że jest inaczej :confused:

Tak na marginesie nie nażekam na LiteOn za to na LG sie pare razy przejechałem i straciłem do tej firmy zaufanie

Możecie mi powiedzieć ile kosztuje w miare dobry Toshiba ??

Ja jak kupowałem nagrywarkę DVD to wszyscy sprzedawcy odradzali Toshibę. Jeden miał nawet Toshibę w domu i bardzo na nią narzekał. Ja jestem zadowolony ze swojej nagrywarki DVD jest bardzo cicha i szybka. Używam LG GSA-4163B. Jeszcze cię zaciekawię, że LG ma super gwarancję. Gdy zepsuje ci się nagrywarka DVD LG wysyłają ci kurierem nową nagrywarkę na ich koszt! Polecam ci LG.

dokładnie

już poprawiam literówkę

dzięki wszystkim za rade. Jak bede miał kaske to jade po Toshibe :slight_smile:

detektyw weź lg ja mam wczoraj zakupiona i jest lukS bo nec toshiba sapry itd jakoś mnie nie przekonują

nie porównuj LG do Toshiby :!: A Poza tym do LG nie mam przekonania. 8)

A ja proponuję zacząć pisać w naszym ojczystym języku. Od tego czasu wszystkie Twoje topiki pisane językiem “timbuktu” będą kasowane zgodnie z regulaminem.

Proszę o to również pozostałych moderatrów.

Niechlujstwu językowemu mówimy nie :!: :!: :!: