Nagrywarka DVD

(Qbek50) #1

Zamierzam kupić sobie nagrywarkę DVD. Chciałem sie spytać czy lepiej brac Toshibe czy Lite-ONa ? Która firma jest lepsza ? Myślę nad tą:

Toshiba DVD+/-RW SD-R5372B

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16468

Może mi ktoś doradzi ? 8)

(Damian) #2

Polecam Toshibe.

Nagrywarki tej firmy są o wiele rzadziej wadliwe.

(Bary1986) #3

Zgadzam sie za Damianem ale porponuje ci rowniez sprawdzic oferte firmy NEC…maja bardzo dobre nagrywarki w atrakcyjnych cenach…Najnowszy model 3540a kosztuje na http://www.sirius.pl 191 zl

Pozdrawiam,

(Bażant) #4

Toshiba, tak jak napisał Damian :smiley:

(fiesta) #5

Mam to cudo i nie narzekam, może ciut głośnawa, ale co do reszty nie mam zarzutów. Pali jak wsciekła na wszystkich nośnikach (tych tańszych również)

(Qbek50) #6

fiesta mógłbyś mi jasniej sprecyzować Twoją wypowiedź ? Bedzie ona dla mnie ważna. Dlaczego narzekasz ? Że wyje ? :?

(Bary1986) #7

Pewnie gdzies wcielo “nie”

Pozdrawiam,

(Qbek50) #8

chyba tak, ale wolałbym sie upewnić na 100% niż kupić źle 8)

(Adi Aj) #9

Dobrze że tu trałiłem bo myślałem że LiteOn jest lepszy ale widze że jest inaczej :confused:

Tak na marginesie nie nażekam na LiteOn za to na LG sie pare razy przejechałem i straciłem do tej firmy zaufanie

Możecie mi powiedzieć ile kosztuje w miare dobry Toshiba ??

(masterkomp) #10

Ja jak kupowałem nagrywarkę DVD to wszyscy sprzedawcy odradzali Toshibę. Jeden miał nawet Toshibę w domu i bardzo na nią narzekał. Ja jestem zadowolony ze swojej nagrywarki DVD jest bardzo cicha i szybka. Używam LG GSA-4163B. Jeszcze cię zaciekawię, że LG ma super gwarancję. Gdy zepsuje ci się nagrywarka DVD LG wysyłają ci kurierem nową nagrywarkę na ich koszt! Polecam ci LG.

(fiesta) #11

dokładnie

już poprawiam literówkę

(Qbek50) #12

dzięki wszystkim za rade. Jak bede miał kaske to jade po Toshibe :slight_smile:

(Siekiera666) #13

detektyw weź lg ja mam wczoraj zakupiona i jest lukS bo nec toshiba sapry itd jakoś mnie nie przekonują

(Qbek50) #14

nie porównuj LG do Toshiby :!: A Poza tym do LG nie mam przekonania. 8)

(fiesta) #15

A ja proponuję zacząć pisać w naszym ojczystym języku. Od tego czasu wszystkie Twoje topiki pisane językiem “timbuktu” będą kasowane zgodnie z regulaminem.

Proszę o to również pozostałych moderatrów.

Niechlujstwu językowemu mówimy nie :!: :!: :!: