Nagrywarka. Jaki sprzęt wybrać?

Witam wszystkich :slight_smile: Otuż chciałbym zakupić COMBO ale nie wiem jakiej firmy… Myśle nad LITEON… Czy to dobry wybór?? co byście polecili?

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15046

Nie myslałeś aby trochę zainwestować i kupić już nagrywarkę DVD???

nie bo jest mi zbedna…

Kupuj Combo LG lub Liteon - oba dobre.

W takim razie kup tą co masz, choć wiem ze sprawdzonego źródła że Liteon miał ostatnio problemy napedami. Wiele ich wracało do serwisu. Jka co to zastanów się nad LG. :smiley:

Ja bym zrezygnował z Liteon’a, ich nagrywarki nie są dobrej jakości i ogólnie nie cieszą się dobrą opinią.

:arrow: LG Combo GCC-4521B

:arrow: Sony Combo CRX320A

Ja od 5 lat mam LG- solidna firma.LG-Cd rom,nagrywarka, a obecnie nagrywarka dvd.Zero problemów.LG-ki są cichsze niż LiteOn-y.Pozdro

Polecam Ci tą:

LG Combo GCC-4521B (52/32/52/16) BOX

Nierozumie, przecież napędy ,. i nagrywarki CD wychodzą już z uzytku , za nagrywarke DVD zapłacisz tylko kilka złotych więcej a jak dobże poszukasz to taką samą cene jak za combo>

I dlatego nie warto inwestować już w taki napęd. :?

jak kazdy wie combo to czytnik dvd i nagrywarka cd, a czytniki dvd chyba z mody nie wychodza? poprostu i tak nie bede nic nagrywac na plyty dvd!! a moj komp jest tak slaby ze bede ogladac na nim tylko filmy dvd!

wszyscy chwalicie LG a ja słyszałem ze to kompletny badziew… kumpel mial cd-rom lg i plyt nie czyta… chyba jednak kupie tego liteon…

Jak chcesz, ale różnica w cenie jest niewielka.

To źle słyszałeś. Każdy może mówić co innego. Nie ma tak, że płyt nie czyta, zawsze musi być określony powód.

Przejrzyj fachowe fora, np. cdrinfo.pl a zobaczysz, że LG ma renomę.

Kumpel kumpla powiedział…

Ja ma dwa napedy LG i wszystko jest ok.

oze jednak kupie te nagrywarke dvd ale czy ona nagrywa i czyta DVD oraz czy nagrywa i czyta CD??

Tak. :smiley:

co sadzicie o

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18396

Ja także

DVD - LG

Nagrywarka - LG

Jeszcze nie miałem z nią problemu mam ją ok. 1 roku :slight_smile:

nagrywa i czyta

Jak najbardziej, to najnowszy model z nagrywarek DVD LG.

dzieki wam wszystkim za pomoc! !!